Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek ha valaki átlagos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Szerintetek ha valaki átlagos kinézettel rendelkezik, akkor mennyire nehéz találnia valakit magának? F24

Figyelt kérdés
Nem vagyok kövér, se vékony. 182 cm, 74 kg. Sportolni is szoktam. Fiusan nézzek ki és nem lehet megmondani rolam, hogy meleg vagyok. UI:uni vagyok

2017. okt. 12. 09:53
 1/5 anonim válasza:
8%
Uni? Tehát unikornis? :D
2017. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
A leírtak alapján könnyű dolgod lehet a párkeresésben, mármint a meleg párkereséshez képest. Nekem semmi bajom azzal, ha egy fiú átlagosan néz ki, hiszen hiába lehet valami szupermodell, ha 0 személyiséggel rendelkezik.
2017. okt. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem te nem átlagosan nézel ki, hanem jobban. Könnyű dolgod lehet.
2017. okt. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
88%
A megadott paraméretek alapján nincs gond.
2017. okt. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha van más is a kinézeteden kívül, amit tudsz virítani (jó természet, megbízhatóság, intelligencia, humor), akkor ez bőven elég. Személyes tapasztalat: amíg szingli voltam, inkább "átlagosabb" párt kerestem magamnak, nem modelleket, legalábbis ha kapcsolatról volt szó. Mármint, emlékszem, jártam anno egy modell sráccal és olyan kínos volt, hogy pl. beültünk egy étterembe és ő csak salátát rendel, mert vigyáznia kell a vonalaira...

Szóval summa summarum, nem hinném, hogy rossz esélyekkel indulnál, ha a többi rendben van. Plusz ne felejtsd el, a kinézeten lehet változtatni: némi sport, pár szexi ruha, egy jó hajvágás sokat tud dobni a megjelenésen.

2017. okt. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!