Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ciki 23 évesen is még szűznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki 23 évesen is még szűznek lenni?

Figyelt kérdés

Tudom hogy már nagyon el vagyok késve.

Nem találkoztam egy olyan lánnyal sem akit el tudtam volna képzelni barátnőnek. De már rohadtul zavar, nem is maga a szüzesség hanem hogy nem volt még barátnőm. Pedig szerintem rendes vagyok, és megbízható, nem vagyok kövér, sem alacsony, sem igénytelen.

30 éves korom alatt szeretném hogy legyen családom, de ha így haladok akkor sosem lesz...


2020. febr. 3. 22:38
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2020. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
11%
Igen.
2020. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
11%
Igen
2020. febr. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%

1. Nem ciki.


2. Szüzesség a bajod, vagy kapcsolattalanság, ez döntsd el, mert a kettő nem ugyanaz. Én is évekig azt hittem, hogy a szüzességem akarom elveszteni, de rájöttem, hogy kapcsolatot akartam, szóval az volt a bajom, hogy nincs csajom. Mégis a szüzesség miatt sajnáltattam magam.


3. Azt hinnéd, nem lesz 30 év alatt családod, évekig benne ragadtam egy kapcsolatban, és utólag rá kellett jönnöm, hogy azért nincs, mert vele vagyok, nem mással.

2020. febr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
77%
Nem ciki. Ne ez alapjan probald elvesziteni hanem szerelembol, valodi erzesekkel.
2020. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%

Aki szerint ciki az felszínes, ilyen emberekre pedig ne hallgass.

Senkinek nincs joga ítélkezni.

2020. febr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 he84 ***** válasza:
83%
Nem ciki. Egyáltalán nem a szüzességtől függ az ember értéke, legalábbis alap normál esetben biztosan nem. Legfeljebb a felszínes, kényes, türelmetlen embereknél. És én például 30 éves korom felett veszítettem el nőként. Egyáltalán nem szégyenlem, nem ciki. Mindenki akkor veszíti el, amikor csak akarja (ha valóban akarja, mert nem kötelező), nem jó a másoktól függése. Ám ne görcsölj rá, mert az úgy rosszabb. Majd lesz, ahogy lesz és ne szabj magafnak szigorú határt, hogy hány éves korig kéne neked család. Ha netán 35-40 évesen jön össze, esetleg 41-45 évesen, még az is bőven jó, hidd el. Kezeld az egészet lazábban és ne mindig erre fókuszálj.
2020. febr. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki a 100. ilyen kérdést ki írni?


Minden nap 1-2.


Mellesleg nem ciki. 23 évesen se meg 28 évesen se.

Az a ciki, ha csak gubbasztasz otthon, írod ki a kitudja hagyadjára ki írt kérdéseid ahelyett, hogy ismerkednél buliznál megszólítanál lányokat.

2020. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem ciki és nem késtél el semmivel én se vagyok egy rossz férfi és mégis 28 évesen vesztettem el egy kolléganőmmel ő akkor volt 48 igazi dögös fiatalos testel meáldott MILF. Nagyon kellemes volt. Azóta nagyon teperek hogy össze jöjjek egy nővel akivel leélhetem az életem. Nem csak a szex miatt. És egy babát is szeretnék a szperetett nőtől.

32/F.

2020. febr. 4. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
85%
Hát az édesapám múltjából kiindulva simán lehet gyereked 30 éves korod előtt, de tény, hogy ahhoz ismerkedni is kellene.
2020. febr. 4. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!