Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz 25 évesen szűznek lenni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz 25 évesen szűznek lenni?

Figyelt kérdés
A mostani fiatalok már nagyon korán kezdik én meg itt vagyok ennyi idősen, tök szánalmasnak érzem magam és ez már rányomja a bélyegét a hétköznapokra is. Mivel nyugtassam magam? Fizetni nem szeretnék érte, abban megint csak nincs kihívás, amúgy nem vagyok ronda gyerek, csak sajnos valamiért mégse megy. :( 25/F
2019. júl. 4. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Nem gáz. Ha már ennyit vártál, tartogasd magad házasságig a feleségednek.
2019. júl. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, az se baj, ha csak a nászéjszakán veszted el, hidd el, úgy fogsz rá tekinteni, hogy megérte. Viszont nagyon kevés, amit írsz magadról, én ha nem is szexeltem évekig lányokkal, sokat randiztam velük, volt, akivel csókolóztam is, rólad meg nem tudunk semmit, ebből a szempontból hogy állsz. Van-e társaságod, abban vannak-e lányok, jársz-e olyan helyre, ahol vannak lányok, stb.


28F (23 évesen vesztettem el, most lesz 5 éve)

2019. júl. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz szerintem, inkább csak rossz érzés hogy nem tudod milyen érzés, más meg már jóval fiatalabb korább korában megtapasztalta hogy milyen.

Szerintem ne legyél szomorú, biztos találsz majd barátnőt, és ez őt nem fogja zavarni, sőt lehet hogy örülni is fog neki:)


22f

2019. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

A nászéjszakáig nem szeretnék várni, akkor az bántana hogy csak egy nő volt egész életemben, másnak meg vagy 10. Van társaságom, el szoktunk járni, de valahogy nem tekintenek rám olyan szemmel.


Köszi, így mondjuk lehet könnyebb, hogy nem tudom milyen, ha tudnám és nem lenne az még rosszabb lenne szerintem.

2019. júl. 4. 20:39
 5/7 Boszorkány_ ***** válasza:
59%

Egyáltalán nem gáz!

Az én barátom 26múlt, és kb 1 éve vesztette el, pedig ő sem egy csúnya gyerek, sőt nagyon is jóképű!

Én semmi hátrányát nem érzem ennek.

Te se vagy elmaradva:) Majd eljön a te időd is!

2019. júl. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz. Nem kell ezzel sietni.


L

2019. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#4: Szűz vagy, és már azon pörögsz, hogy ki lesz a 2. nő az életedben? És mi van, ha az első tényleg egy bombanő lesz, és nem tudod majd levakarni magadról, de nem is akarod? Kicsit el vagy tévedve. 2. nő? Esetleg 3.? Hánnyal érnéd be? Miközben az 1. se sikerült. Érdekes gondolkodásmód.


28F

2019. júl. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!