Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol tudnék találni magamnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék találni magamnak olyan férfit aki durva a szexben, és alárendelt vagyok?

Figyelt kérdés
20/l

2020. febr. 4. 21:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol. Mindjárt kapsz vagy 20 ajánlkozó privátot.

Mondjuk szerintem pasi vagy mert egy lány nem írna ki ilyen kérdést, de az már legyen a jelentkezők problémája.

2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
itt.43f
2020. febr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Fuldoklás,folytogatás,vágás, karmolás, torokfelnyúlás, szembe nyúlás,leköpés,kocoscucc lenyalása kizárt.

Többibe benne vagyok.

2020. febr. 4. 21:56
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Mi az a többi? mert felsoroltál sokmindent ami NEM!

Egyszerűbb azt írnod ami IGEN!

2020. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%
Írhatsz 22 F :P
2020. febr. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

Nem kamu, 20 éves lány vagyok.

Nehezen lehet találni olyan srácot aki tényleg jól csinálja, aki kielégíti a fétisemet

2020. febr. 4. 22:00
 7/27 A kérdező kommentje:
Pont az a lényeg mit nem, TÖBBI be benne vagyok ;)
2020. febr. 4. 22:00
 8/27 anonim ***** válasza:
31%
Gyere hozzám :D
2020. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 October15 ***** válasza:
100%

Őőőőő függetlenül attól hogy lány avagy sem: Az utolsó az mégis mi a lófszt jelent? :D [Bár ez a torkos cucc is kérdőjeles de gondolom a face fuck farok nélküli verziója lehet.]


Okay de ezen kívül mi maradt? :D Mármint pl kiemelted a VÁGÁST [Wtf valakinél ez a szex része?!]. Ha arra alapozok amit írtál akkor teszem azt kiránthatom a helyéről a térdedet szex közben. :D Amit azért kétlem hogy élveznél. [Azért pont ez a példa mert már ment szét a térdizületem, 3x is. :D Gondolom súlyosabban is szétlehet csapni de nekem mind 3x magától visszaugrott. :D Mielőtt nagyon fura képek körvonalozódnának bárkiben: 1x elcsúsztam 2x pedig a kutyám ütötte ki / rántotta ki a helyéről. :D ]

2020. febr. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Akkor fordítok, az utolsó a koszos cucc lenyalása :D
2020. febr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!