Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb pasik, vettétek már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb pasik, vettétek már el fiatal lány szűzességét? Alkalmi szex volt vagy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. febr. 5. 10:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Igen. 14-19 közötti lányoknak (valakinek csak oralszuzesseg)
2020. okt. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Hol lehet 16 plusszos lanyokkal ismerkedni legjobban? (Tudom az első komment, h ok mar nem szuzek... de sokmindenre kaphatóak.) 32f
2021. ápr. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12. EZ engem is érdekelne!
2022. ápr. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, többnek is. Mindegyik kapcsolat volt.
2022. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Igen, többször is. Főiskolás koromban nem tudtam levarakni magamról a 15-17 év közti lányokat. A velem egykorúak nem érdekeltek, az idősebb nők jöttek be. De aztán rájöttem, hogy a tiniknek nem kell hetekig udvarolni és drága ajándékokat venni és vacsoráztatni őket.
2022. máj. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Mindegyik kapcsolatban volt!
2022. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Egy kb. 3-5 évvel idősebb nő vette el a szüzességem. Én is elvettem pár lányét, általában kapcsolatok lettek/voltak!
2022. máj. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Alkalmiban sosem tettem ilyet! Mindegyik esetben lassan, fokozatosan haladtunk, hogy végre elérkezzünk a dugásig. És akkor is sok alkalommal, mindenféle pózban! Nem éltem vissza a helyzetemmel, nem alakítottam a saját ízlésemre! Megmutattam neki mindent amit tudok, aztán majd ő eldöntötte, hogy neki melyik tetszik, mit fog csinálni majd a jövendőbeli partnereivel!

Valamikor engem is így tanítottak.

2022. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Múlt pénteken, május 13-án, egy pár nap múlva 16. szülinapját ünneplőnek. Már sokszor találkoztunk, nem alkalmi a kapcsolat, de mivel messze vagyunk egymástól, alkalomszerű. Csodálatos élmény volt mindkettőnknek. 54F
2022. máj. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!