Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Ha egy fiatal lany jol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Ha egy fiatal lany jol nez ki, de visszahuzodo akkor azt gondoljatok hogy meg szuz? Vagy nem?

Figyelt kérdés
2020. jan. 15. 17:10
 1/9 A kérdező kommentje:
(18 eves)
2020. jan. 15. 17:11
 2/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolom.
2020. jan. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
58%

Nem, csak azt gondoljuk róla, hogy visszahúzódó a publikum felé, de ez még semmit sem jelent. Előfordul, hogy az alamuszi nyuszi nagyot ugrik :) (mármint csendes szolíd, de az ágyban egy tüzes démonná változik)

Az hogy szűz-e vagy sem, az meg másodlagos, az érdekel tetszik-e a lány és hogy bejövök-e neki, ebből a szempontból meg tökmindegy szűz-e.

2020. jan. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen azt. Miért, ezt cikinek érzed?
2020. jan. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Régebben az gondoltam volna, de ért már meglepi ilyen csendes lányoktol nem is egyszer. :D

Azóta nem gondolok előre semmit róluk.

2020. jan. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 StevenUp ***** válasza:
Én azt gondolom hogy visszahúzódó... Ma már fehér holló a szűz lány sajnos tehát meg sem fordul a fejemben hogy még szűz, sajnos...
2020. jan. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt nem gondolom róla alapvetőleg, hogy szűz, de ha az is, az sem gond. Az sem gond, ha már volt előttem férfival. Az a lényeg, hogy mellettem ne legyen senkivel. Ezt viszont feltételezem róla, hogy nagyobb esélyem lenne nála elérni, mint egy nagyszájú, mindig a középpontban lenni akaró “nagyvilági” nővel, tehát barátnőnek mindenképpen inkább ilyen lányt keresnék. Szerintem rajtam kívül ezt még sok férfi látja így.
2020. jan. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! A szolid, visszahúzodó viselkedés nem csak a szűz lányokra jellemző!
2020. jan. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
En felenk ferfi vagyok a mindennapokban de amint lekerul a ruha rolunk rendesen megdugom a baratnom :)
2020. jan. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!