Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Majd 21 évesen sem vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Majd 21 évesen sem vagyok kész szexelni. Rengeteg oka van. Lehet, hogy aszexuális vagyok?

Figyelt kérdés

Még mindig nem “nőttem” fel lelkileg. Túlságosan zavarba ejt a dolog és nem tudom elképzelni de, hogy képes legyek levetkőzni valaki előtt. Mások szerint nincs rossz alakom mégis attól tartok, hogy nem leszek elég jó. (nem eléggé nagy a mellem és kerek a fenekem...stb


Attól tartok, hogy a csókolózás se fog menni. Fogalmam sincs hogy kell.


Sokak nem tudnák elképzelni rólam, hogy még nem voltam senkivel mivel, sok dícséretet kapok a külsőmre és ha barátkozásról van szó akkor nem vagyok az a zárkózott típus se.


A szexet még csak nem is kívánom. Gondolok rá néha, de nem tudom elképzelni magamat, hogy csináljam is. Tuti, hogyha arra kerülne a sor akkor annyira izgulnék mint más egy vizsga előtt és a szüleim jutnának az eszembe, hogy milyen ciki vagyok.

Valószínűleg olyan lennék mint egy “darab fa” és gyorsan túl akarnék lenni.



2020. febr. 5. 11:38
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Lemaradt, hogy lány
2020. febr. 5. 11:39
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
2# remélem te meg impotens vagy. Az ilyen bunkók se szaporodjanak
2020. febr. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
8%
Nő vagyok és nekem már van Gyerekem
2020. febr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24%
Miért éppen MOST érzed ezt problémának?
2020. febr. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
4# Na persze. Akkor menj és foglalkozz a gyerekeddel és csak akkor oszd az észt ha van is mit.
2020. febr. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
10%
A gyerekem bölcsődében van én dolgozóm és épp ebédelek
2020. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagy aszexuális, de rendkívül erős mentális komplexusaid vannak. Amíg ezeket nem vetkőzöd le addig nem lesz boldog életed, csak állandó menekülés saját magad, a vágyaid elől, frusztráció, bűntudat. Így akarsz élni? Ha nem akkor keress fel egy szakembert... ennyire akut esetnél a sima tanácsok már nem segítenek.
2020. febr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

2 ! Bár nem értem miért kell ok nélkül bántani másokat és mert nem tudod szépen normalis ember módjára megfogalmazni amit akarsz! Szegény gyereked ha felnő remelem nen ilyen bunko lesz mint te!


Viszont kérdező! Csak felsz h nem fogadnak el... felidmerted h mi az ami rossz rajtad sportolj fogyj le, ha úgy érzed viszont van aki így is szeretni fog , majd megtanulod h bízni kell a másikban és szegyellni semmit sem kell!

2020. febr. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%

Semmi gond. A szex csak néhány másodpercnyi gyönyört jelent, mellé kapsz tengernyi sok vesződést, idegeskedést, amit a másik fél okoz.


Neked mindkettő kimarad. Nem biztos, hogy annyira rosszul jársz 😕

2020. febr. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem vagy aszexuális, csupán félsz az egésztől, félsz, hogy nem leszel elég jó, hogy csalódást okozol. Így inkább az egész iránti vágyad elfojtod, sőt a sok rossz gondolattól már undorod lett az egésztől.

Nem kell túlgondolni a dolgot, a szeretkezés nem a megfelelésről szól, hanem hogy felszabadultan jól érezzétek magatokat egymással és élvezzétek.

Ha lesz egy barátod akit tényleg szeretni fogsz, akkor menni fog, csak ne gondold túl.

2020. febr. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!