Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Kinek jobb a nagyobb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Kinek jobb a nagyobb?

Figyelt kérdés
Van itt közületek olyan, akinek jobb érzés ha 16-17centinél nagyobb a farok? Ha igen, miért?

2020. febr. 6. 11:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
felesleges annál nagyobb
2020. febr. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
67%
Igen! 19/L
2020. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2020. febr. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%

Nem feltétlenül jobb, nem tudok teljesen beleülni, és a számba venni sem, vagy ha megpróbálom, annak fájdalmas vége lesz. Mondjuk az ehhez tartozó vastagság is általában nagyobb az átlagnál, ami viszont nagyon jó érzést tud okozni :) nem mellesleg látványra is elég jó.

Szóval vannak mellette és ellene szóló érvek is, ahogy más méreteknél is. Így én inkább elfogadom az aktuális párom méretét :D

2020. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Èrzésre jobb, kb ennyi.
2020. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Van akit izgat, ha nagyobb, pl engem is. Jobban tetszik ha feszit es faj egy kicsit pl egy 23 centisnel. De ez mindenkinel mas. Ha a parodat kibirod elegiteni es elvezi az egyuttletet akkor akar lehet 8 centis is. :)

23N

2020. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
A méretnél többet számít hogy normális, értelmes, figyelmes, kedves pasihoz tartozzon. Az a pasi aki meg a méretét tartja a legfontosabbnak meg semmiképpen sem tartozik utóbbi kategóriába.
2020. febr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Igen nekem jobb
2020. febr. 6. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én jobban szeretek kényeztetni egy kicsit nagyobbat orálisan is és már a látványától is nagyon beindulok.
2020. febr. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A nagyobb azért IS jobb mert oral közben tudom neki verni, és sokkal jobb ki verni neki.

Ha nagy van neki, csak a felére szoktam raulni, mert túl szűk vagyok, ha kicsi akkor az később már probléma lehet.

Ezért is sokkal jobb a nagyobb méret.

A 17-18 az 👍 tökéletes.

Értitek?:)

2020. febr. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!