Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek is életképtelen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is életképtelen az aki nem tudott becsajozni 24 éves korára?

Figyelt kérdés

Nem csókolóztam, szüzességemet hivatásossal vesztettem el. Sok lánynál próbálkoztam élőben és interneten is. Neten néha elbeszélgettünk de ennyi. Egyszer volt, hogy valami lehetett volna, de akkor is az ország másik végébe lakott.

Élőben meg flegmák voltak, mind sportos vékony volt én meg husisabb, teltebb.

Aztán rájöttem, hogy telten semmi esélyem és valószínűleg ronda vagyok.

Mindenkitől állandóan megkapom és lealáznak hogy életképtelen vagyok.

Én úgy gondolom valamit jelez, hogy eddig még nem volt barátnőm, pedig semmi mást nem szeretnék jobban.


Ti mit gondoltok, szerintetek mi az igazság?



2020. febr. 6. 16:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fel se vedd ha csúfolkodnak veled. Attól még nem vagy életképtelen egyáltalán!
2020. febr. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem nem azon mérik az életképességet, hogy hány csajt fektettél meg.
2020. febr. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
60%
Az igazság az, hogy csak önsajnáltatod magad és picsog a helyett hogy cselekednél. Pl. a testalkatod látod a legnagyobb gondnak - akkor sportolj (még egészségesebb is). Egyébként nem a testalkatod a legnagyobb akadálya, hanem te magad, a gondolkodásmódod, a hozzáállásod. Eleve feladod a harcot félúton (ááá ez a csaj is rondának tartana), a helyett hogy végigvinnéd. Szerinted csak a sármőr, olimpikonoknak van nője? Neeeeem? Na hát akkor az egyszeri ember hogy csinálja?
2020. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%
Igen! Ne sajnálta ad magad hanem vegyes a kabátot, parfümöt lődd be a hajad és nyomás a buliba, pénzt tegyél a zsebedbe ga látsz jó csajt hivd meg egy italra ha elutasit akk hivj el jobb csajt! A csajozas nem egy atomfizikus, kis önbizalom kell, magabiztosság, most legyen nagy tököd ne a Call off Dutyiban, meg a GTA ban!!! És így tovább! Előbb utóbb lesz valaki akinek te is bejossz onnantól már két pislogas és van baratnod!
2020. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
41%
Ilyen hozzáállással semmiben sem leszel sikeres, nem csak a nőknél nem.
2020. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Küldjek egy képet, amivel egy tucat nőt szedtem fel?

A dumáddal,vagy a ruháddal inkább lehet gond,mint az alkatoddal.

2020. febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

27 évesen csajoztam be, és nem érzem ezért vesztesnek magam.

Ne add fel.

2020. febr. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

A netes ismerkedéssel szerintem hagyj fel, az nem igazán mukodik a többség nem veszi komolyan. Foleg nem a nok. Csak bókgyujtésre használják. Az élet egyéb területein mit tudsz felmutatni?! A legtobb kultúrában azt tanítják a csajoknak hogy csak olyannal, akinek van biztos egzisztenciája. Meg neked is adna egy kis önbizalmat egy rendezettebb élet. Ha a szüleid esetleg önbizalomhiányosnak neveltek akkor azt a csajok megérzik és konkrétan kiröhögnek, szóval fo az önbizalom. Saját tapasztalat. És ne mondja nekem senki hogy vannak akik beszarinak születnek, ez egy tanult dolog. Amúgy: Husis vagy?! Ha van benned tudomisén 100 kiló akkor van egy alapod amirol lehetne izmot is építeni.

Nekem felszívódási zavarom van, hajlamom van a véznaságra.

184 centihez vagyok 61-62 kiló, régen még kevesebb voltam.

Akkor én mit szóljak ez izmos szerinted? Mégis ha úgy beszélsz egy nohoz hogy emberszámba kelljen vennie akkor elkezded érdekelni. De ha csak hebegsz-habogsz meg az idojárást emlegeted akkor nem fog hímnek tekinteni. Tapasztalat.

2020. febr. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%

Mondhatni igen, és nem feltétlenül amiatt, mert nincs csajod, hanem aki nem tud egy csajt összeszedni 24 év alatt, az az élet más területein sem fog jól érvényesülni. Saját tapasztalat :)

23f, sosem volt komoly kapcsolatom...

2020. febr. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Emiatt aggódni nem kell, ha lesz csajod árezzátek jól magatokat, ha nem lesz akkor meg nincs semmi gáz mert létezik maszturbálás.

Ne idegeskedj emiatt, inkább koncentrálj arra,hogy fejleszd magad.

2020. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!