Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem lehet szimplán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet szimplán becsajozni? (lent)

Figyelt kérdés

Itt a nyár, vége a vizsgáknak, egy jó ideje egyedülálló vagyok, így gondoltam keresek magam mellé valakit.

Azzal a két feltétellel, hogy nem egyéjszakás és nem komoly kapcsolat.

Egyéjszakást korábban akartam/próbáltam találni, nem sok sikerrel. Eljártam szórakozóhelyekre, de tele volt 14 éves csajokkal, akik a 15-16 éves “kanokkal” táncoltak, ittak és végtelenül idegesítőek voltak. A másik pedig, hogy rohadt meleg volt ezeken a helyeken és úgy leizzad mindenki buli végére, hogy nem lenne gusztusom még a legjobban kinéző nőt sem hazavinni, mert 6 órája mást se csinálunk csak izzadunk...


Tehát nekem leginkább egy “barátság extrákkal” lenne megfelelő. Gyakorlatilag minden megtalálható egy ilyenben, csak a normál kapcsolat okozta kötöttségek és felesleges körök nélkül. Nem mutatnánk be egymást a rokonoknak, nem raknánk ki cuki képeket Facebookra nem terveznénk közös jövőt stb.

Hívhatjuk igazából szexkapcsolatnak is. A szex az alapja az egésznek, mellette egy kajálás vagy esetleg egy mozi belefér, de egy családi eseményre már nem vinnénk a másikat.

Ilyet pedig úgy tűnik nagyon nehéz találni.

Aki talált ilyet és működött is, hogy csinálta?

Mielőtt kérdeznétek nem vagyok ronda. Rendszeresen sportolok, egyetemre járok, nyáron dolgozok is. Szóval nem egy fogatlan alkesz vagyok aki próbál felszedni valami nőt.

21/F



2019. jún. 23. 23:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Ilyesmit barátok/haverok közt a legegyszerűbb megoldani.

21L

2019. jún. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Most éppen egy ilyen "kapcsolatban" vagyok, ezelőtt pedig kettő volt, azok nem működtek. Egyszer ki lettem használva igazából, a másodiknál pedig a másik fél többet akart, és kényelmetlenül éreztem magamat..

Ebből az a tanulság számomra, hogy ha tényleg csak a szex miatt jártok össze, és azonkívül nem találkoztok nem beszéltek akkor lehet igazán tartós a dolog. Ahogy megismeritek egymást úgy egyre inkább kötődtök a másikhoz,

és nagyon ritka az olyan aki érzelemmentesen tudja csinálni ezt. Sok tanácsot nem tudok adni, sosem volt kapcsolatom csak ilyen és még nem voltam szerelmes, így általában nem rajtam múlik ez. Nagyon nehéz ilyet kialakítani olyannal akit most ismersz meg, ha van lehetőséged akkor valaki olyannal vedd fel a kapcsolatot akivel már régóta ismeritek egymást esetleg, nekem ez jött be, sok sikert ;)

18/L

2019. jún. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán barátokon keresztül lehet találni bármiféle kapcsolatra a legkönnyebben lányt... A szórakozóhelyek nem egyszerűek, egy gyors futókaland lehet a maximum, főként sok piával.

A netes társkeresés nem mindig a legsikerrevezetőbb.

Viszont, ha egyetemista vagy, ott tudnál esetleg ismerkedni, biztosan vannak a Te szakodon is lányok.

2019. jún. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi már 1,5 éve vagyunk így....barátság extrákkal.

Az egyik legjobb srác barátommal hülyéskedtünk viberen egyik este és poénból szóba került a szex, hogy milyen lenne stb. Aztán arra jutottunk hogy kipróbáljuk,ha nem más poénból.

Meg is történt és hát kiderült hogy konkrétan 10/10 amit mi ketten az áhyban együtt művelünk. Úgyhogy most már 1,5 éve ez van:D

Ezt úgy kell elképzelni,hogy tényleg az egyik legjobb barátom 6 éve,lelkitárs konkrétan,de nem tudunk egymásra úgy nézni..se én,se ő.

Hatalmasakat hülyéskedünk, beszélgetünk, mozizunk,nagyokat kajálunk,(mániánk minden helyet kipróbálni:D), néha bulizunk és ezekhez hozzácsapódott a szex is...De ezek a peogramok előtte is mind megvoltak,addig is kb hetente kéthetente taliztunk.

Mindketten egyetemisták vagyunk és mellette gyakornokok, nagyon nagy a stressz, nekem most nem fér bele komoly, ő nem találta meg az igazit még...megbeszéltük hkgy a szex rész addig megy,amíg valakinek nem lesz valaki...de a barátság utána is marad.

Hát most már 1,5 éve van ez...és így eléggé kényelmes az egész mindkettőnknek.

Én néha kezdem érezni,hogy jó lenne egy srác akivel komolyabb lenne,de még nem annyira erős ez az érzés.

Tart ameddig tart:)

21L

2019. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4-es ha ennyire jól elvagytok és még a szex is jó, az igazából nem kapcsolat? Egy jó kapcsolat kb. olyan amit leirtal.
2019. jún. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem,mivel nem teljesen más elképzeléseink vannak a jövőről és ha együtt élnénk kb 5 perc alatt kinyírnánk egymást:)

Az más,hogy így hetente 1-2 alkalommal jól elvagyunk, de az együtt élés és a komoly kapcsolat más...

2019. jún. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!