Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Olyan perverznek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Olyan perverznek érzem magam ettől

Figyelt kérdés

Van egy srác, aki általánosban végig osztálytársam volt. Elit tanuló, osztályelső, egyfolytában jött akkoriban még utánam, de én csak nagyon jó barátomnak tartottam, nem tudtam úgy rá gondolni, hiszen alacsonyabb volt nálam meg egészen dundi is, hiába mondták hogy mi tuti hogy járunk, én nem fantáziáltam erről. Utána megszakadt a kapcsolat középsuliban, egyszerűen nem beszéltünk, és mintha haragudna valami miatt rám néha úgy éreztem. 4 év után 2 hónapja újra láttam, mert egy városban tanulunk, nagyon jóképű lett és magas, kifejezetten szép, férfias vonásokkal,orvosi egyetemem tanul ráadásul. Nagyon megtetszett, azóta rengeteget kattogok rajta. Tudom, hogy a városban lesz egy olyan köszöntő, ahova ő biztosan megy és idén én is pályáztam hogy én is mehessek és végre láthassuk egymást. Valahogy úgy érzem hogy őt is érdekelhetem, mert mindig villant a szeme meg nézett ha meglátott valahol. Azóta készülök erre a megnyitóra és elkezdtem edzeni, étrendet módosítottam, és esténként sokszor ábrándozom azon hogy de jó lenne (még ha több nem is lenne köztünk) de egyszer jól megr**kna. Ez normális? Olyan perverznek érzem magam h egy régi barátommal kapcsolatban ilyeneket érzek



19/L


2020. febr. 6. 20:41
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
78%
Normális. Nincs ezen mit szégyellned.
2020. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen normális nincs mi miatt szégyellni magad, tetszik neked és ennyi.
2020. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%
Az ilyen fiúk nem felejtik h szarba se vetted
2020. febr. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen normális.

Kicsit erre is mondják azt, hogy Isten nem ver bottal.

2020. febr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
73%
Ha autószerelő lenne, magasról leszarnád.
2020. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem perverz vagy, csak simán felszínes.
2020. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Túl sok romantikus filmet néztél... Ez a történet leginkább azoknak a alapsztorijára hasonlít, ezért nehezen hihető.
2020. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 October15 ***** válasza:
12%

Üdvözöllek a férfiak világában. :D Ha most megpróbálnám számba venni hogy hány régi barát [lány] jutott már ilyesformán eszembe szerintem reggelig itt ülnénk.. :D [Mármint hogy de meg... vagy anno mennyire meg kellett volna.]


Nem hiszem hogy ettől perverz lennél. :D Ha meg igen akkor szerintem vagyunk még páran. XD Aki jól néz ki az jól néz ki most istenem...


A villogó szemekkel azért óvatosan, takard a nyakszirted / szádat. :D [Fuh ehhez az utaláshoz lehet egy "kicsit" fiatal vagy.]

2020. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%
Komolyan megéri ilyen kamusztorikat kiagyalni csak hogy etethesd az itteni kiéhezett pasikat?
2020. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
75%
Ha van esze, le sem qrja a nunidat. Remélem van esze. Amíg hájas disznó volt, le sem szartad. Mai lány vagy.
2020. febr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!