Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek ez még beletertozi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez még beletertozik a normalis szexbe, vagy perverznek szamitanék? Leginkább nők véleményére volnék kiváncsi.

Figyelt kérdés

Van egy csodálatos barátnőm már több éve, és a szexuális életünk is kifejezetten jó, de engem mégis érdekelne, hogy perverznek számítok a nők szerint vagy sem.

Elöször is ő nem engedi, hogy kipróbáljuk az anális szexet de én odavagyok az ő gyönyörű popsijáért. Rengeteget gondolok rá, napközben ha nem vagyunk együtt és ha hátulról csinaljuk egész végig csak a gyönyörű popsilyukát figyelem és ez indit be a legeslegjobban! Borzasztóan szeretem nyelvel kényzetetni a punciját is de a popsiját jobban és ez jobban is beindit, ő neki ezzel nincsen baja mert nem szólt még de kiváncsi vagyok mi a nők véleménye erről.

Valamint kis gyönyörű lába van és előjött nállam ez a lábfétish, még sosem elégitett ki lábbal de egy kicsi ideig néha-néha csinalta nekem. Szeretem csókolgatni a talpát, nyalogatni a kis lábujjait bekapni. Persze nagyon szeretném ha egyszer a lábával elégitene ki és mondjuk a talpára vagy a lábujjai közé élveznék.

Szerintetek ez még normális vagy már a perverz kategóriába tartozik, és hölgyeim ti mit szólnátok egy ilyen férfihoz?

Köszönöm a válaszokat előre is, és normalis válaszokat szeretnék kapni ha lehet.



2016. febr. 4. 16:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ezt embere válogatja. Nekem ez nem szamit perverzségnek. Beszéld meg a baratnoddel a vagyaid ,lehet,ha tudja,hogy teged ez mennyire izgat szivesen teljesiti a vagyaid.
2016. febr. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
79%

Sose értettem ez a normális, perverz dolgot. Ha neked jó, a partnerednek jó, akkor csináljátok. :D

Én pl. tökre szeretem a durva szexet, hajtépéssel, kényszerfranciával, karmolással, fenekeléssel :D nekem ez normális. 27N

Privit nem kérek.

2016. febr. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se számít perverznek. Az mondjuk már más kérdés, hogy nekem személy szerint nem kifejezetten lenne izgató nőként, de ha a párom ezt szereti és ezt élvezi, akkor miért ne? :) Szóval biztosan belemennék őmiatta, mert örömöt szeretnék neki okozni (anál kivételével). Beszéld meg őszintén a barátnőddel, gondolom ő is meg fogja érteni és teljesíti a vágyaidat, ha az anált nem is.
2016. febr. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem nem perverz. Nálunk rendszeres a popsinyalás és a popsiszex is. Neki nincs lábfétise, de nem zavarna ha lenne.
2016. febr. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%

Valóban nem perverz. Nekem mondjuk nem férne már ez bele.A láb dolgot még engedném, az még sem olyan nagy dolog azért... :)


Viszont nekem ebből az tetszik, hogy ilyen odaadással beszélsz róla, már a szavaidból érzem, hogy imádod - szeretet ezt a nőt kényeztetni. ;) :)

2016. febr. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Labfetis nem gaz, megtennem ha erre kernel. Poponyalas is mehet, anál viszont kizárva :)
2016. febr. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
50%
Mi a kérdés?
2016. febr. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Na persze, mert a nők ebből a két dologból tudják hogy kell-e nekik a pasi. Hogy megdugnák-e a seggét és hogy lábfétises-e...
2016. febr. 4. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Nyilvan nem ebbol a ket dologbol. Ez egy roppant egyszeru kerdes, hogy a nok akik talalkoznanak egy ilyen ferfival aki ilyen dolgokat szeret a szexualitasban mit szolnanak hozza, perverznek gondolnak vagy pedig legyintenenek ra es benne lennenek:)


Sajnos a nagy okoskodasbol, hatalmas butasag lett)))

2016. febr. 4. 22:14
 10/25 A kérdező kommentje:
A normalis valaszokat pedig nagyon koszonom!))
2016. febr. 4. 22:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!