Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért engednek meg ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engednek meg ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy például olyan kérdéseket tegyenek fel itt, hogy szexeltél-e már uszoda öltözőjében. Aztán páran odairkálják, hogy igen, hú de jó volt. Az uszoda öltözője egy nyilvános hely, és talán ott nem kéne ilyeneket csinálni, nem? Jóérzésű ember, miután ilyet megtud, többet nem megy uszodába. Az ilyen kérdéseket egyből törölni kellene, nem hogy még megtűrni, hogy odairkálják, hogy igen, milyen jó volt.

Igazán undorítóak az ilyen nyilvános helyen szexszel kapcsolatos kérdések. És egyébként a törvény is bünteti ezt, nem kéne erről írogatni itt, hogy hú, itt meg ott csináltam, milyen jó volt. Undorító.



2020. febr. 6. 22:31
1 2
 1/17 StevenUp ***** válasza:
89%
És arra gondoltál már hogy 90% annak az esélye hogy fogtál már kezet olany emberrel aki közvetlenül előtte önkielégített?
2020. febr. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%
Tudod mi za undorító? Az hogy ilyen begyepesedett prűd, unalmas életű, élettelen, céltalan, irígy, kalandvágyatlan ember vagy! Szerintem pedig az ilyen kérdéseket kellene törölni, elvégre nekik is olyan joguk van kérdést feltenni, mint neked. Nem látta őket semmi én uszodában, balatonban, kórházban, erdőben, hullaházban, sőrgyárban, iskola aulájában, suli konditermében, suli wc-jében is szexeltem játszótéren is... nem illegális, ha nem látnak meg! Te vagy az undorító!
2020. febr. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
Akkor marad a gyermekmegörző raktára...
2020. febr. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
77%

A legundorítóbb amikor játssza valaki az erkölcscsőszt és a saját értékrendjét akarja másokra erőltetni.

Ha nem akarod ne csináld, senki sem kényszerít rá. Attól, hogy nem tudod, vagy nem írják ki ide, attól még csinálják. S képzeld el, ha elmész egy szállodába akkor szinte 100% hogy abban az ágyban valamikor már dugott valaki. Ó és akkor most nem fekszel bele, viszel magaddal külön egy ágyat?

Ja amúgy a törvény nem bünteti, csak ha direkt mutogatod másoknak.

2020. febr. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
Nincs ebben semmi undorító és kivetnivaló. Ezzel csak neked van problémád. Nem vagyunk egyformák. Vannak emberek akik szeretik az izgalmas kalandokat és nem prűdek :) és milyen jól teszik :)
2020. febr. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Én csak azt nem értem hogy ha valaki ennyire prűd és karót nyelt, akkor mi viszi rá arra hogy a szexualitás kategória kérdéseit böngéssze. Kérdező, erre tudnál nekem válaszolni?

Miért vagy itt ha csak felhúzod magad?

Én például a többes szexet nem pártolom, de engem nem is látni swingerklubok környékén. Ha valami nem az én világom akkor egyszerűen nem megyek oda. Annyiféle kategória van még ezen az oldalon a szexualitáson kívül.

2020. febr. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
A nyílt utcán is sokan szexelnek, bezárkózol a lakásodba?
2020. febr. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
73%

Eszembe jutott egy vicc, a kérdező biztosan értékelni fogja.


A néger a hatalmas bránerével keveri a túrót az étterem konyhájában.

Egyszer egy vendég véletlenül észreveszi és rákiabál:

EMBER ! nincs egy fakanaluk, amivel keverhetné ????


Fakanalunk az van, csak túrónk nincs.

:D

2020. febr. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
64%

Ne bántsuk a kérdezőt, neki ez nem fér bele és kész.

Ámbár megfogalmazódott bennem egy kérdés, hogy honnan tudja, hogy mit válaszoltak a hozzászólók az említett "rossz arcú" kérdésekre ?

Csak nem végig olvasta az undi válaszokat ?

Hmmm ?

:)

2020. febr. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az utcára se menj ki ezzel a felfogással. Sokan szexeltek már kint. Lehet épp a házad előtt is, vagy a lépcsőházban...
2020. febr. 7. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!