Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért engednek meg ilyet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért engednek meg ilyet?

Figyelt kérdés

Hogy például olyan kérdéseket tegyenek fel itt, hogy szexeltél-e már uszoda öltözőjében. Aztán páran odairkálják, hogy igen, hú de jó volt. Az uszoda öltözője egy nyilvános hely, és talán ott nem kéne ilyeneket csinálni, nem? Jóérzésű ember, miután ilyet megtud, többet nem megy uszodába. Az ilyen kérdéseket egyből törölni kellene, nem hogy még megtűrni, hogy odairkálják, hogy igen, milyen jó volt.

Igazán undorítóak az ilyen nyilvános helyen szexszel kapcsolatos kérdések. És egyébként a törvény is bünteti ezt, nem kéne erről írogatni itt, hogy hú, itt meg ott csináltam, milyen jó volt. Undorító.



2020. febr. 6. 22:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
73%
Nincs olyan törvény kis hazánkban, amely bármi módon is tiltaná a szexet. Tehát nem is bünteti.
2020. febr. 7. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%

* feltesznek egy tabu kérdést

* megírnak egy tabu választ

* valaki megsértődik, mert neki ez a tabu éppen nem izgató

2020. febr. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
77%

Az utca után még folytathatnánk a sort.


- A fogorvos a kezelő széken tolta meg az asszisztensét.

- A bútoráruházban a biztonsági őr rendszeresen beviszi a barátnőjét kipróbálni az új ágyakat.

- Az élelmiszer üzletben ki tudja éppen mire fröccsennek rá a nedvek, miután bezár a bolt és a raktárban még van teendő.

- Ha a taxik mesélni tudnának, hogy mivel is fizetett az utas a fuvarért ?

Konkrét busz sofőr ismerősöm is van, aki rendszeresen visz fel nőket a buszra a nap végén.


A családi házam előtt van egy kis forgalmú buszmegálló.

A csaj ült a padon, a fickó meg állt előtte a fuvolával és amennyire láttam a csajszi jól játszott a hangszeren. Mindez délelőtt 10 órakor egy kissé borongós tavaszi napon. A fazon kinyitotta a kabátját, hogy oldalról ne lehessen látni. Én hátulról láttam a nőt, amint bólogat.

2020. febr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Hoppá, erről a kérdésről megfeledkeztem. Mondjuk, nem is vesztettem sokat a színvonalas, értelemtől túláradó válaszokkal. Nagy részét el se olvastam, csak átfutottam. Eléggé sötét emberek vannak itt. Látszik, hogy az IQ szint olyan, hogy csak dugni tudnak sokan, mást nem.

Második, csak mert nyilvános helyen nem akarok dugni, már unalmas az életem és begyepesedett, kalandvágytalan vagyok? Hát ennek fuss neki még egyszer, mert sikerült alaposan mellétrafálni. Szerinted azért, mert nyilvános helyen nem dugok, már unalmas az életem? A tied lehet unalmas.

A válaszolóknak lehet unalmas az életük, hogy csak fujjolni tudnak, ebben lelik örömüket. Nagyon sok lehet a frusztrációtok, hogy a válaszokban élitek ki (nem mindenki, de sokan).

Ha valaki másképp gondolkozik (én), az már fúúúúúú. Gondolom, máshol sem tudjátok elfogadni, ha valaki máshogy gondol dolgokat, és egyfolytában lehülyéztek mindenkit. legalábbis a válaszotokból ez jön le.

2020. aug. 1. 21:28
 15/17 anonim válasza:
És mi van egy szálloda ágyával? Minden vendég - pár után tűzre vele? És egyenesen bontsuk le az uszodád is?
2021. júl. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Ha valaki másképp gondolkozik (én), az már fúúúúúú."


Már elnézést, de most ezzel épp a saját kérdésedet jellemezted.

Hiszen egy hisztikérdést írtál ki, annyira frusztrál, hogy valaki másképp gondolkodik, mint ahogy te.

2021. júl. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 StevenUp ***** válasza:
Kicsit savanyú a szőlő, nemdebár? :)
2021. júl. 9. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!