Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mièrt szexeltem álmomban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt szexeltem álmomban olyannal akit teljes szivemből gyűlölök ès az agyamra megy meg idegesít, szóval utálom?! Ès ami fontosabb: mi a fenèèrt èlveztem!?

Figyelt kérdés
...pedig a való èletben felèrne egy kínzással, azzal a tökfejjel bármi ilyen jellegű cselekedet...

2020. febr. 7. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Mert tudat alatt igenis vonz, izgat benne valami. Éber állapotban becsaphatod magad, de az álmaid sosem hazudnak, a tudat alatti tiszta kivetülései.
2020. febr. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 October15 ***** válasza:
100%
Nyilván mert külsőre bejön. :D Vagy mert az álmodás egy random mindfuck generátor és éppen két össze nem illő emléket rakott össze.
2020. febr. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Biztos, hogy nincs valami titkos, magadnak sem bevallott imádat benned iránta?
2020. febr. 7. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%
Mert attól függetlenül, hogy utálod, szexuálisan még vonzhat. Másrészt bosszúból is lehet ilyen cselekedetet elgondolni: "Ha nekem nem jó, neki sem legyen jó".
2020. febr. 7. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%

Mert a szíved legmélyén vonzódsz hozzá, és akarsz vele szexelni, csak a nagy utálkozásod ezt elnyomta.

L

2020. febr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nincs az alanyhoz köze a dolognak. Ahhoz viszont igen, hogy a kérdező szeretne alárendelt lenni a szexben végre, hogy akár olyat tegyen vele valaki amit elsőre nem akar, de derüljön ki, hogy élvezi.
2020. febr. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tudatalatti vonzalom és társai... a válaszok alapján mintha az ezo rovatban lennénk.

Álmodban az agyad rendezget, és mindenféle valós és valótlan dolgot kikombinál az infótöredékekből, ennyi. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle.

2020. febr. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!