Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha az érzelmi-lelki kötődés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az érzelmi-lelki kötődés és kielégülés fontosabb számomra egy kapcsolatban, milyen esélyekkel indulok párkapcsolat terén?

Figyelt kérdés

Nem vagyok aszexuális, szeretem az aktusokat és orgazmusom is van. Azt preferálom, amikor az együttlét intim, de közben alapos...

Heti 2 szexszel teljesen jól elvagyok.


A mindennapos ölelések, csókok, összebújások a legfontosabbak számomra. És a szex is úgy jó, ha van érzelmi kötődés.


Remélem nem én vagyok az egyetlen ilyen ember.


(Itt biztosan nem keresek párkapcsolatot, NE írjon senki privátot.)



2020. jan. 19. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Itt biztosan nem keresek párkapcsolatot"


Akkor csak szexet.

2020. jan. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Egyszerű srác ***** válasza:

Én szerintem ez egy nagyon jó és különleges hozzáállás. Az érzelmi kötődés egy nagyon fontos dolog, ami nélkül nem működhet egy párkapcsolat hosszú távon.

Biztos vagyok benne, hogy nem vagy ezzel egyedül, viszont érdemes olyan párt találnod akivel a szexuális igények is megegyeznek, gondolok itt a mennyiségre.

2020. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi baj. Alapesetben a legtöbb nő ilyen, még ha nem is meri ezt fel. Sajnos a média egész mást sugall.
2020. jan. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szerintem is tökéletes lenne, de sajnos nem akarsz ismerkedni, úgyhogy most mindkettőnknek rosszabb, mint lehetne... :|
2020. jan. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!