Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, izgató az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, izgató az ha egy férfinek kellemes illata van és nem semleges vagy izzadság/dohány keverék?

Figyelt kérdés
Nem túl metroszexuális ha egy férfi illatozik? Vagy jobb ha inkább nincs semmilyen illata de szaga sem?
2020. febr. 7. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
En szeretem ha illatos a ferfi
2020. febr. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze hogy izgató. Sőt, egy jól megválasztott illat nálam vonzódást is képes előidézni olyan iránt aki alapból nem jön be. Az illatnak hatalma van. :)
2020. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen! :) 19/L
2020. febr. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit gondolsz, az a több tucat férfi parfüm csak dísznek van a boltok polcain? Persze, hogy izgató. Sőt, ezekbe belekevernek feromonokat, ami ösztöni szinten hat a nőkre.
2020. febr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szeretem ha egy pasi parfümözi magát.
2020. febr. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szeretem ha jó illata van, de el kell találni a mennyiséget. Vannak olyan férfiak akik magukra fújnak egy fél flakont és messziről érezni, az már túlzás. Azt szeretem ha mondjuk egy méterről nem érzem, de ha közel kerülök vagy hozzábújok akkor érzem a parfümjét.
2020. febr. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!