Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem találok hozzám illő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem találok hozzám illő lányt akkor mit csináljak? Nagyon nehezen viselem már hogy nincs akivel szeretjük egymást, meg hogy nincs akivel szexeljek és hogy még mindig szűz vagyok.

Figyelt kérdés
Már nem vagyok tini. Rossz hogy mindnekinek van valakije, meg van akivel szexelhet nekem meg nincs. És egy ideig biztos nem is lesz:(
2020. febr. 7. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gyere tesó, kapsz egy ölelést!

Fel a fejjel, jó?

2020. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hogy neked csak a szex...
2020. febr. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a fiúknál!

Vagy próbáld megérteni a nőket!

2020. febr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Ha szexre akarsz lányt, akkor menj el prostihoz. Hátha a szüzességed elvesztése ad egy kis önbizalmat és akkor utána könnyebben sikerül barátnőt szerezned. De barátnőt semmiépp se úgy keress, hogy már rögtön azt várod, hogy mikor fekhetsz le vele, legyél türelmes. Ha egy lány látja hogy jókedvű vagy és teljesen rendben vagy magaddal, akkor az nagyon vonzó tud lenni. Nem csak a lányoknál fontos a kisugárzás. Sok sikert :)


21/L

2020. febr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
51%
Én tudom a megoldást! Írj rá a négyesre! :D
2020. febr. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%

Ha csak szex kell

Találkozhatunk.

40/f

2020. febr. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Rosszlányok.
2020. febr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nagyon átérzem. Szexelni tudtam már sokszor, de aztán egy lány sem akart többet. Már nincs is kedvem szexkapcsolatokra 23 évesen, annak ellenére, hogy már full kanos vagyok, a múlthéten is leráztam egy csajt, akivel konkrétan együtt aludtunk. Mostmár szeretni akarok valakit, és őt kényeztetni, de engem úgy látszik, senki sem akar szeretni :/
2020. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!