Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha testileg vonzódtok egymásho...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha testileg vonzódtok egymáshoz egy fiatal csajjal, akkor előny vagy hártány lenne ha szűz? Mit gondolnátok ha megtudnátok hogy az?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 16:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, egyáltalán nem hátrány.
2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt gondolom egy szuz lany kerdezi:D

Nekem bejottek amugy :) elony, mert meg nem agyonhasznált, megtisztel a tisztasagaval. Meg neki izgalmasabb is es ettol az egesz az. Valoszinuleg nem nemibeteg, az is előny. Na meg az elso (pl en) sokkal nagyobb nyomot hagy benne lelkileg mint mas, vagy ha valalivel annyira jo.


23/F

2020. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Előnyösebb sokkal.
2020. febr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem előny lenne.
2020. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább semleges :)


Na meg azt látni lehetne :)

2020. febr. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Speciel engem nem érdekelne hogy szűz-e valaki, csak az hogy tetszik vagy sem. A pasik többsége egyébként meg inkább pozitívan értékeli ha szűz a lány mintsem hátránynak tartsa.
2020. febr. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálam inkább hátrány lenne.
2020. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hátrány, és volt több fiatal barátnőm szűz is, és nagyon szerettek velem lenni. Volt egy csaj akivel reggel 8.-tól du. 4.-ig szexeltem, és a volt barátnőmmel akit 16. évesen ismertem meg 3. évig voltam együtt. együtt is éltünk.
2020. febr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Inkább előny, hiszen akkor biztosan nem hemperegte végig a környéket.

Amúgy meg nem kell leszólni senkit ezért. Mindenkinek el kell valahol kezdenie, az meg egyáltalán nincs megszabva, hogy mikor.

2020. febr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
teszek rá nagy ívben hogy szűz vagy sem. a vonzalom számít,minden más lényegtelen. a tapasztalatlanságot úgyis pótolja a fiatalság tüze :D aki meg tisztaságról meg össze -vissza megmászásról ír,az valami romantikus ábrándot kerget és gőze sincs a vonzalom erejéről...
2020. febr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!