Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lepjem meg a barátom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lepjem meg a barátom Valentin napon?

Figyelt kérdés
Valami különlegeset szeretnék neki nyújtani,ami eddig nem volt (szex, anális szex, szopáson,szexi fehérneműn kívül). 3. felet nem szeretnénk bevenni!
2020. febr. 7. 17:15
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Kérdezd meg hogy egy prosztata masszázst akkar e
2020. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%
Amivel akarod, te ismered a barátodat és nem mi. Felőlem meg is korbácsolhatod, vagy csokiöntettel is leönthetitek egymást.
2020. febr. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%
Amerikai szokás...😐
2020. febr. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Vedd elő a farkad!
2020. febr. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Férfiak, ti minek örülnétek?
2020. febr. 7. 17:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem kell túlkomplikálni, egy érzelmes, romantikus együttlét a megszokott pózokkal, meghitt hangulatban már tökéletes. Igen, a férfiaknak is. Ha meg akarod ajándékozni, esetleg kezdeményezz te, ha nem szoktál, vedd fel a legszexibb cuccaid.
2020. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A hármasnak nem örülnék, de egy jó négyestől eldobnám az agyam.
2020. febr. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%

Adj neki lingam masszázst.


A neten találsz leírást, én is azt követtem, és lehet, hogy nem volt a legszakszerűbb... De így is nagyon felizgatta a páromat, és engem is, amikor bevetettem nála. Ezek mellett még romantikus is, kényeztetés, szóval Valentin napra pont jó. :)

2020. febr. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én annak örülnék leginkább, ha nem a szerencsétlen Valentin-nap miatt akarna meglepni, hanem csak úgy.
2020. febr. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacc80 ***** válasza:
Lehet valamilyen masszázs, sztriptíz, speckó kéztechnika (pl mögé állsz és úgy), késleltetett orgazmus. Vagy valami romantikus: emlék, fotó, élmény (valami közös program, wellness, szaunaszex). Szerinted minek örülne?
2020. febr. 8. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!