Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám rávenni magam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám rávenni magam, hogy elmenjek hivatásos lányhoz?

Figyelt kérdés
Elég béna vagyok az ismerkedésben, nem vagyok népszerű a nők között. Viszont azt sem tartom jónak, hogy fizetős lányhoz menjek. Valahogy zavar a gondolat, hogy mennyi ember fertőzéseit kaphatom el tőle.
2020. febr. 7. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
31%
ne menj, nagyon szépen kérlek
2020. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Hát akkor ne menj. Könyörgöm, miért akarnád erre rávenni magad??
2020. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Könyörgöm hogy ne menj!!!
2020. febr. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 October15 ***** válasza:
53%
A prostitúcióban komolyan csak az zavar hogy mit kaphatsz el? :D Hááááááááááááááát azért én még tudnék említeni pár morálisan igen kérdéses dolgot.
2020. febr. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3 : Értem, de várakozni sem jó ilyen hosszú időn keresztül!
2020. febr. 7. 18:23
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem semmi h még egy kur_at se tudsz megb.. ni
2020. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%

Ne legyél fukar és ne utcai prostihoz menjél. Egyébként az igényesebb prostik igenis adnak a tisztaságra és vigyáznak az egészségükre, mert abból élnek. Nézzél utána kit ajánlanak a fórumokon és legyél annyira tökös hogy felhívod. A telefonba ne azzal kezdjed, hogy még nem voltál együtt nővel, ezt ott a helyszínen közölheted, hogy tapasztalatlan vagy.

Ha nagyon félsz a fertőzéstől, akkor az orált ne kérjed, menjen fel az óvszer és dugjatok egy jót, szükséged van rá.

2020. febr. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sose voltam,bár volt,aki felajánlotta. De,hogy még futtatni is akarta,az nem volt semmi. Sokat tapasztaltam életem során,menj ki a világba és ismerkedj,ez a legjobb módja,legfeljebb kérj időt,hogy nehezen nyílsz meg.
2020. febr. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne menj!
2020. febr. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Felveszed a telefont és odacsörögsz, megbeszéled a programot. Ha viszont már ehhez meglenne a bátorságod, akkor azt a bátorságot arra használd inkább, hogy kezdeményezz a nőknél.

Nem a "népszerűtlenséged" miatt nincs csajod, hanem mert nem kezdeményezel náluk. Maguktól a nők nem fognak az ágyadba reppenni.

2020. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!