Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belegondoltatok már hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belegondoltatok már hogy mennyire más lenne ez a kategória, ha holnaptól csak igazat lehetne ide írni, mert mindenkinek a kamu válaszát automatikusan visszadobná a rendszer?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

:DDDD

pangás lenne

2020. febr. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Eleve nem 200 kérdés lenne naponta, hanem csak 10, hiszen 6-7 kamufelhasználó generálja a kérdések brutálisan nagy százalékát - lásd a toplistát, ahol világosan ott van, ki ír ki több száz kérdést hónaponta.


Nekem az is tetszene, ha egyszer csak bekapcsolna mindenkinél a webkamera, és kiderülne a tény, hogy a sok lány helyett tini meg 50 éves pasasok gubbasztanak a gépek előtt...

2020. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
37%
Mi értelme lenne hazudni egy NÉVTELEN fórumon?!
2020. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 20:29

Nem lenne jó mert most épp krumplifőzeléket eszem és erre nem hiszem hogy bárki is kíváncsi lenne ahogy Premier planba nyammogok :D

2020. febr. 7. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%
Itt minden pasas izgalmat keres, mert nincs csaja... kiírják a kamutörténeteket, odaírják elé vagy mögé hogy "ez normális?" hogy legyen benne valami kérdés, és aztán erre maszturbálnak, sajna. A válaszadókkal kb ugyanez a helyzet.
2020. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
StevenUp, nem rajtad lepődnének meg, lenne nagyobb megbotránkozás a 18-22L-eken :D
2020. febr. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%

" Itt minden pasas izgalmat keres"


Mindenhol, mindenki, mindig izgalmat keres! Ez az élet lényege.. csajok, pasik, gyerekek.. senki sem szeret unatkozni. :)

2020. febr. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 StevenUp ***** válasza:
100%

ma 20:31

Hidd el, nem vagyok macsó de kajával a számba még kevésbé vagyok képernyőképes :D

2020. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem akkor is sokat változna, ha nem lehetne csak valós névvel, és képpel írogatni itt. 🙄😀


33/F

2020. febr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

régen többet utaztam tömegközlekedéssel,volt egy bodros retard form a menet közben is gyakorizott-lehet egy motor volt?:)

vmi reform elkéne ide vmilyen irányba indulni-estleg minimális társkeresős-ismerkedős klúbos hangulattal....nem lenne jó??

2020. febr. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!