Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért nincs az oldalon "politi...

Miért nincs az oldalon "politika-kritika" kategória?

Figyelt kérdés

Pl. úgy, mint ahogyan van Vallás és Valláskritika kategória is.

Régen sokat foglalkoztam a politikával, alaposan megvizsgáltam mindegyik párt álláspontját, programját, teljesítményét. Eljártam szavazni.

Aztán egy idő után arra jutottam, hogy valami nincs rendben. Már nem tudtam dönteni egyik párt mellett sem. Rengeteg információhoz hozzá lehet jutni, de valahogy soha nem áll össze a teljes nagy kép. Arra kellett következtessek, hogy mi (kis emberek) nem kapunk meg minden információt, ahhoz hogy logikusan döntést tudjunk hozni. A jelenlegi politikai rendszer hosszú távon mindig a gazdagoknak kedvez. A választások inkább szimpátián alapulnak és talán károsabbak, mint hasznosak: az emberek úgy érzik, hogy azzal, hogy elmennek 4 évente szavazni megtettek mindent, amit lehet, más lehetőségen nem is gondolkoznak.


Én valahogy ebbe nem tudok belenyugodni. Szerintem a jelenlegi politikai rendszer rossz. Az egész világon. Valahogy meg kellene reformálni, vagy valami teljesen újat létrehozni. Igazából nem tudom, hogy mi a megoldás, csak azt, hogy ez így hosszú távon nem járható út.

Az a legfurcsább, hogy az emberek erről nem beszélnek. Mindenki természetesnek veszi, hogy ez van, ezt kell használni. Ritkán hallok olyat, hogy két ember vitatkozik, a saját pártjukat magasztalják, de közben egyetértenek abban, hogy az egész rendszer rossz és hosszú távon feleslegesen vitatkoznak.

Csak én látom így?



2018. szept. 20. 09:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert a politikusokat tilos kritizálni.
2018. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem az oldal üzemeltetőinél próbálj meg kilincselni ez ügyben.
2018. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!