Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minek van ekkora felhajtás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek van ekkora felhajtás a pénisz hosszát illetően a férfiak körében?

Figyelt kérdés

Átlagos hüvely mérete kb. 8-13cm


Szóval akkor minek kell 13cm-nél nagyobb pénisz? Csak hogy ne tudd bedugni tövig?


Vannak akik arra hivatkoznak hogy "jobb megfogni a nagyobbat" meghogy "látványra" jobb. Szerintem a nők le*szarják mekkora van a kezükben. Orális szexnél is jobb a kisebb. Mindkét félnek.


Szóval inkább a vastagságon pörögjetek szerintem, pontosabban a körméreten. Mert az lesz az ami igazán "kitöm" egy nőt.



2020. febr. 7. 22:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%
Arcoskodnak itt mindenkinek már már lábméretszerű farka van 40 cm, élőben meg jó ha megvan 10 :D Igazad van, egy scaj lekaksizza a farkakat za léyneg, hoyg jól használd...
2020. febr. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
22%
A nők szemmértéke rossz, nyugodtan lehet hazudni nekik (plusz két-három centit).
2020. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jaj már megint egy farok méret kérdés. Nem tök mind1, az itteni emberek mit mondanak róla, amikor úgy se azzal a nővel fogsz összekerülni. Hihetetlen. Élőben foglalkozzál a nővel.
2020. febr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
17%
Jobb látványra nem egy nagyobb mint egy 13 centist 3 ujjal huzogatni nem?
2020. febr. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Miért nem jelent semmit? :D
2020. febr. 7. 22:59
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Hosszabb pénisz több póz. Sajnos az én méretemmel(13cm) nem tudok 1-2 pózt kipróbálni, de ezen kívül semmilyen más hátrány nincs. A hüvely hossza meg változik izgalmi állapotban, szóval hosszabb péniszt is lehet tövig tolni. Ha rosszul tudom javítsatok ki :D
2020. febr. 7. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

7, válaszoló. Pontosan milyen pózt nem lehet ekkorával?

Páromnak ekkora, ès minden megy. Soha semmi hátrány nem adódott belőle! Teljesen átlagos méret! :)

2020. febr. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én se értem ezt a picsogást!

De nagyon gàz amit leművelnek.

Fogadni mernék hogy az összes kérdést,ugyan az a pàr fiú írja ki.

Sikertelenek a pàrkereséeben és a szexben, ezèrt a farok meretükre fognak mindent!

Középiskolàban szoktak erről beszélgetni a barátnőim, mindig arra jutottak hogy a vastagság fontosabb tényező, mint a hossz.

2020. febr. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

7-es vagyok

nem ismerem a póz neveket szóval körülírom.

a lány hason fekszik, nem pucsít, szinte olyan mintha én lovagolnék rakta.

A másik egy álló póz, egyenesen áll a lány és hátulról közelítem meg, ha pucsít, akkor kivitelezhető, de szeretném magamhoz ölelni, úgy viszont már kevésbé férek oda.

De azt is vedd figyelembe, hogy nem hiszem hogy azonos a testalkatunk

2020. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

"Csak hogy ne tudd bedugni tövig?"


Jajj. Nekem az lenne a legrosszabb, ha ezt nem tehetném meg. =(

2020. febr. 8. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!