Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal anyukák, Ti mennyi idő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal anyukák, Ti mennyi idő után vágytatok az együttlétre?

Figyelt kérdés

Szülés után mennyi idő múlva szexeltetek?


Nekünk 3 hónapja született meg a kisbabának, de azóta nem szexeltünk. Én többször közeledtem felé, de ő elutasította. Mindig azt mondja hogy fáradt, meg most nincs kedve, majd, de már hetek óta ezt mondja.

Mennyire normális az hogy egy 3 hónapja szült 26 éves nő ennyire nem akarja a szexet?


2020. febr. 8. 10:46
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
mi 4 hónap után szexeltünk, amikor már kialakult egy mindennapi rutin és a kezdetekhez képest jobban is aludt már
2020. febr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Amikor letelt a 6 hét.

Az már más tészta hogy ez milyen gyakorisággal történik meg....:D A gyerek eléggé le tudja szívni az ember agyát, örülök ha este bezuhanhatok végre az ágyba. Az agyamat is nehéz átkapcsolni, hogy az egész fárasztó nap után ne anya legyek, hanem nő.

2020. febr. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
74%
Szülés után 8 héttel voltunk együtt először.
2020. febr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
Szüles utan kb 7 vagy 8 héttel amikor már nem volt semmi bajom😊 26/L
2020. febr. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%

Ez változó.Nálunk 13 éve született a fiúnk,azóta a párom hozzám se ér.

46/f

2020. febr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk egy hét mulva már benyúlt a takaró alá és megcirógatott. Nagyon jól esett.
2020. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Szoptat? A prolaktin, ami a tejtermelésért felelős, sajnos eléggé libidógyilkos hormon.

Mennyit segítesz a baba körül? Sokszor azt látom, hogy az édesanyának helyt kell állni egész nap, főz, mos, takarít, ellátja a gyereket 0-24, éjszaka felkel hozzá, apuka meg már attól félistennek képzeli magát, hogy megfürdeti...

Esetleg ha többet segítenél, neki is több ereje lenne még hancúrozni.

2020. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szülés után pár nappal már orálisan elégítettem ki a férjem. Meg voltam veszve annyira hiányzott már a szex. Aztán letelt a 6 hét, és hááááaaat fájt, szóval pár hétig ismét hanyagoltuk ebben a formában. Fél éves a fiúnk, és vannak pózok amikor fáj. (Csúnya szülésem volt, nagyon összetörtem lent,ödéma, gátmetszés, végbélrepedés stb.)

Az biztos, hogy iszonyú kimerítő egy kisbaba. Plusz a szoptatás is odavág a libidónak. Próbáld meg először csak te kényeztetni. Mikor elalszik a kicsi, ajánld fel, hogy megmasszírozod. Nem biztos, hogy egyből lesz szex is, de valahol el kell kezdeni...

2020. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!