Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az létezik hogy amikor csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

GigiDiAugustino kérdése:

Az létezik hogy amikor csajjal szexre került a sor és nem állt fel, azért volt mert túl sokat maszturbàlok? 19F

Figyelt kérdés
Aznap nem vertem ki, de átlagban napi 3-4szer szoktam, akkor könnyen áll, de csajnál meg se mozdult és ez már kétszer is megtörtént. Szűz vagyok.
2020. febr. 8. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Igen, simán lehet hogy hozzászoktál a sok kézimunkához, plusz még izgulhatsz is a szex miatt, mivel még szűz vagy, 2 az 1-ben.
2020. febr. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sok férfinak van merevedési problémája, nemcsak 50 év felett.
2020. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 érdeklődő35 ***** válasza:
72%

Igen

Plusz a stresz az első alkalom miatt.

2020. febr. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És a vény nélkül kapható potencianövelő segíthet? Vagy a tesztoszteronfokozó?
2020. febr. 8. 20:16
 5/10 anonim ***** válasza:
Étkezéstől is függhet. Amikor nem ettem rendesen, hiába tudtam kiverni, nőhöz kerülve nem volt erőm. Aztán hazamentem, kivertem, és nem értettem, most miért működik, nála meg nem.
2020. febr. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 érdeklődő35 ***** válasza:
Stresszoldásra jó a potencianövelő is, akár mint vérnyom@semelő, vagy mint placebo.
2020. febr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elizgultad a dolgot,bár az sem segíthet ha hozzászoksz a kézi stimulációhoz. időt kellene adnotok egymásnak,hosszabb felvezetés,és egy jó darabig csak petting.
2020. febr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam hogy prosti volt. Két alkalom, de két különböző lány. Nagyon kedvesek, megértőek, lehetett velük értelmesen beszélni de a csókot nem engedték, lehet emiatt nem izgultam fel. A két eset között 9 hónap telt el. Úgy érzem most kapni fogok hideget, meleget.
2020. febr. 8. 21:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha nincs kellő nagyságú szexuális vágy,nem is kell elkezdeni,mert megfog bukni a mutatvány .

Merevedés akkor következik be,ha az agy szexuális központját

szexualitással kapcsolatos ingerek érik.Ennek aztán folyamatosnak is kell lenni,mert különben bekövetkezik a lankadás.A merevedés létrejöttével kevés probléma szokott lenni.A megtartása nem könnyű hosszabb ideig .

2020. febr. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha a partner nem kedves akkor soha nem lesz merevedés.. de ha prostinál voltál akkor elizgultad,stresszes voltál. Magyarul te az a fajta vagy akinek kell az érzelem és a stabil kapcsolat! Én is ilyen vagyok.
2020. febr. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!