Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki pénzt fogadott el, mert rá van szorulva az egyetem vagy a hétköznapi nehézségek miatt?

Figyelt kérdés
2020. febr. 7. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
mi az hogy
2020. febr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
51%

Igen-igen a csajok akik az egyetemi tandíjat összedugják.... na hagyjál már a hülyeségeiddel. :D Aki szerint ez normális módja a pénzkeresésnek annak miért lenne igénye arra hogy egyetemre menjen? :D

Nem akarom túlmisztifikálni az egyetemista csajokat vagy bármi de azért a hely megkövetel egy minimális intelligenciát. :D


A másik miatt... jah prostiknak hívjuk őket és a nehézségük az hogy nem szeretnek dolgozni. :D

2020. febr. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 October15 ***** válasza:
Amúgy én kb vak vagyok ellenben stabilan 4-es átlag fölött vagyok cserébe ~60k-t fogadok el az egyetemtől. :D [Meg még 70-kt állambácsitól.]
2020. febr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 October15 ***** válasza:

A szakomon a csajok pénz fogadnak el a főnöküktől diákmunkáért [az egyik 2 szak mellett], 2 csávó meg nyáron szokott külföldön dolgozni.

+ Nyilván van annyi eszünk hogy államisok legyünk szóval a tandíjjal nincs problémánk.


De még ha lenne is akkor is szerintem egy magára valamit is adó ember inkább diákhitelt vesz fel minthogy qrvuljon. :D Mert gondolom a kérdező nem arra gondolt hogy szívjóságból adott 960k-t egy AOK-s lánynak. :D

2020. febr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 October15 ***** válasza:
Oh egy barátomnak meg van annyi esze hogy nem megy BP-re pedig szeretne mert nincs rá elég pénze. Pedig bitang jó csaj szóval... aligha a lehetőség hiányzik.
2020. febr. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én meghirdettem egy tabletet nem olyan rég, és pénz helyett szexuális szolgáltatást kínáltak érte.

Meglepett, elszomorított, de a lelkem mélyén pasiként odaadtam volna.

Végül nem adtam el, azóta is hezitálok, bár telefonért is bepróbálkoztak egyszer ugyan így.

2020. febr. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 October15 ***** válasza:
6.: Hát azért sanszosan nem a doktoriját írta a próbálkozó. :D
2020. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#6 Hova kell felrakni a hirdetest??? :D
2020. febr. 8. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!