Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 72 órás tabletta vagy eleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

72 órás tabletta vagy eleg csak egy terhességi teszt?

Figyelt kérdés

A barátnőmnek betettem tegnap, vedekezes nélkül, csak 1-2 percre 2x a delutan folyamán, ugy hogy mindkét alkalommal messze voltam az elélvezéstől és a ket alkalom kozott eltelt 4 óra, és szerintetek ebből lehet terhesség? Miutan kivettem nem tapasztaltam semmi elővaladekot ami síkosította volna , továbbá nem 100% osan állt fel de en nagyon aggódok!

Köszönöm az értelmes, segítőkesz válaszokat



2020. febr. 8. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem nem kell aggodni! Nem olyan könnyű teherbe essni.
2020. febr. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet terhes.
2020. febr. 8. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az esély természetesen megvan rá.
2020. febr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Ha ilyen tapasztalatlan és aggódos vagy, miért nem előbb gondolkodsz, és ha tudod h ez a következmény miét rakod be gumi nélkul egy két percre? lehet terhes a bnőd, de az a mákod, hogy nem iylen könnyű teherbe esni,szóval valszleg nem terhes emiatt nem ekll esemeny utani mert za nagy adag hormon! legkozelebb jobban vigyazzatok!
2020. febr. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor marad a terhessegi teszt! Tanultunk a hibáinkbol, maskor nem fordul elő
2020. febr. 8. 22:15
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Kicsi, de van rá esély... a megszakításos "védekezés" hazárdjáték. Mintha bekötött szemmel mennél át egy forgalmas úton. Lehet százszor megúszod, de lehet elsőre telibe rongyol egy teherautó.

Nem kell esemény utániért rohanni, mert kicsi az esély, de ha sűrűn eljátsszátok akkor előbb-utóbb meg fog érkezni a ti "teherautótok" is.

2020. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A terhességi teszt nem mutatja ki másnap. Ha így lenne, senkinek nem kellene abortuszra menni. Az aktus után legalább 2 hétnek kell eltelnie, mire a teszt megbízhatóan kimutatja a terhességet. Az esemény utáni hatékonysága pedig fokozatosan csökken, tehát nem mindegy, hogy 24 vagy 72 óra után veszed be.


Kicsi az esélye, hogy ettől teherbe esett, de nem 0. Esemény utánit évente legfeljebb kétszer lehet bevenni, és nagyon káros lehet a hormonháztartásának. Ráadásul a hatása sem 100%-os. Szóval nem éri meg kockáztatni 1-2 perc miatt, mert nincs kedved gumit húzni.

2020. febr. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!