Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normalis hogy esemény utani...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normalis hogy esemény utani miatt késik?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sajnos januar 2.an be kellett vennem egy Escapelle nevű 72oras tablettat. Azutan kb 5 nappal megjött (ez a mellekhatasos vérzés volt) es utana megjott a rendes menstuaciom is. Viszont februar vegen nem jott meg, ma 1 hete hogy kesik. 2 napja teszteltem, elso vizeletbol es negativ lett. Meg a múlt honapban csak 1x szeretkeztunk, akkor is ovszerrel es nem tortent semmi baleset. Azon kivul meg csak ujjazás volt, de ott is nagyon figyeltunk hogy ne legyen semmi "maszatolas". Szerintetek aggodjak, vagy csak a tabletta miatt kesik.

2018. márc. 5. 07:31
 1/6 anonim ***** válasza:
igen, teljesen normális. nagy adag hormon volt, nagyon felborítja a ciklusod, nem véletlen hogy évente max 2-t lehet bevenni. de ha aggódsz csinálj egy tesztet, az a biztos.
2018. márc. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy ezt minden héten megkérdezi valaki. Ti, aki esemény utáni tablettát vesztek be, nem tudjátok, hogy ez egy lórugásnyi hormon? Nem vagytok tisztában vele, hogy akár egy fél évre is felboríthatja a ciklust? Persze, hogy normális, ha késik.
2018. márc. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: mar teszteltem 2 napja.:)

Masodik: igen tudom hogy nem az enyem az elso ilyen kerdes, de mar annyi minden volt a fejemben hogy inkabb megirtam a sajatomat! Koszi a valaszokat.

2018. márc. 5. 17:23
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja es szeptember kozepe fele is bevettem egyet, de azutan mindig pontosan megjott, maximum 1-1 napot kesett.

Mondjuk januarban a rendes menstruaciom 5 napot kesett, szoval az se jott meg rendesen. Ez azert van mert az elso az meg nem annyira, de a masodik mar felkavarta a menstruaciomat?

2018. márc. 5. 22:17
 5/6 A kérdező kommentje:
Valaki?:(
2018. márc. 6. 19:46
 6/6 anonim válasza:
Nem jó ötlet rendszeresíteni beszedni ilyen tablettákat. Szerintem a 72 orasnal meg az is jobb ha fogamzadgatlot szedsz... En is szedtem már be egyszer 72 órást és nekem is késett tőle egy hetet.. Ügyelj az egeszsegedre.
2018. márc. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!