Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fájhat a szex ha az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fájhat a szex ha az orvos azt mondta nincs semmi bajom? Mit csináljak már kikeszulok nagyon zavar.

Figyelt kérdés
Fajt elmentem orvoshoz megvizsgált azt mondta semmi bajom akkor miért fáj? Barátom nem durva én irányítok az van amit én akarok nedves is vagyok tényleg nagyon kívánom és mikor csináljuk fáj. Síkosító szerintem felesleges. Mikor a kezével csinálja akkor élvezem ez miért van?
2020. febr. 8. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
talán nem csak egy orvoshoz kellene elmenni, hanem többhöz. Egy ritkán találja meg a bajt.
2020. febr. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Volt korábban valamilyen fertőzésed?
2020. febr. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem volt miért?
2020. febr. 8. 23:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vaginizmus. Mivel leggyakrabban lelki okai vannak ezért vannak orvosok akik mivel nincsenek szervi okok ezért nem gondol rá
2020. febr. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Több előjàtèk, először oràlis kényeztetés, aztán ujjazàs( fokozatosan: először egy ujj aztàn kettő). Kezdő póznak a misszionárius javaslom úgy, hogy tegyetek egy párnát alád. A behatolás legyen fokozatos. Nekünk bevált. Sok sikert!
2020. febr. 8. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz ellazulni, ha már a behatolás is fáj, illetve lehet, hogy nem passzoltok méretben, de akkor ki kell tapasztalni, hogy meddig nem fáj, és neki állandóan vissza kell fognia magát. A síkosító nem biztos, hogy felesleges.
2020. febr. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
8%
Ne n.egerrel vagy c.gannyal jarj . Kezdj kisebb pen.iszu fiuval. Lathatoan szuk vagy meg es meretben nem illetek ossze.
2020. febr. 9. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
6%
Próbáld ki a kicsikémet
2020. febr. 9. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem olyan nagy neki 😄 normális
2020. febr. 9. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!