Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi az oka annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az oka annak hogy az ilyen típusú fiúk nem vonzóak?

Figyelt kérdés

Az életben is ez látom, tapasztalom, meg itt is sokan írjak az hogy az introvertált, félénk, szolid fiúk nem vonzóak. De ennek mi az oka?

Én ha lány lennék tuti ilyen fiút választanék.

Szerintem a kapcsolatban az a legfontosabb hogy megbízható legyen a másik. És szerintem egy ilyen fiú, magamból kiindulva sokkal megbízhatóbb. De a lányok többségének még sem ez kell még ha tudják is hogy az adott fiúval nem lesz hosszú távú kapcsolat de akkor is őket választják, aztán meg szomorkodnak.

Ennek mi az oka hogy így "működtök" Lányok?

Sok lánytól hallom az hogy minden fiú csak szexet akar, megcsalja őket, de a normálisabb fiúkat akit tényleg kapcsolatot szeretnének észre sem veszik.

Vagy rosszul neveltek a Szüleim?


2020. febr. 9. 12:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Az, hogy te mit gondolsz erről, az csak egy dolog.

A nőknek nem kellenek a félénk férfiak.

2020. febr. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem plázapic sákkal kellene kezdeni hanem normális nővel.

Persze azokat észre sem veszed

2020. febr. 9. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem az introvertált, félénk fiúkat. Nem lehet velük semmit se kezdeni. Gondolom még gátlásosak is, semmi magabiztosság nincs bennük. Unalmasnak találom az ilyen pasikat.

Sose volt ilyen típusú párom mégse csaltak meg vagy vertek át.

2020. febr. 9. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Az egész élethez kell egy kis talpraesettség. Ha ennek szikrája sincs meg egy férfiban, az nem csak a társkeresésben fog neki gondot okozni.
2020. febr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Életrevalóságot kell sugározni. Vagy egyszerűen életrevaló vagy, vagy pedig ideig-óráig meggyőzően el tudod játszani ezt, legalább a felszedés idejére...Ehhez azért némi színészi képesség is kell.
2020. febr. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én talpra esett vagyok és határozott is vagyok ha kell. De az alaptermészetem olyan amit írtam. De szerintem attól hogy valaki félek és szolid még nem egyenlő azzal hogy szerencsétlen, és életképtelen.
2020. febr. 9. 12:40
 7/16 anonim ***** válasza:
6%

Jó a kérdésed.

Én férfi vagyok, de engem is érdekelne, hogy mi a gond akkor, ha egy férfi nem akar/nem tud domináns lenni (inkább introvertált), és helyette inkább úm. átadná az irányítási lehetőséget egy nőnek? Akkor miért van emancipáció, ha egy ilyen hirtelen adott lehetőséget sem tudnak a nők megragadni?

2020. febr. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Introvertáltnak mondható vagyok, de mégis van önbizalmam, meg merek közelíteni csajokat, és úgy veszem észre, hogy elég sok csajnak bejövök.

Nem hinném, hogy ezen múlik.

2020. febr. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%

Mert ti pasik mindig azt hiszitek hogy jóképűnek meg gazdagnak kell lennetek ahhoz hogy becsajozzatok. Valójában az kell hogy kidumáljatok a bugyimból. A legtöbb nőnél ennyi a nagy titok, a duma.


Azzal semmiképpen nem fogsz előre jutni hogy állandóan itt nyavalyogsz a gyk-n hogy neked nincs barátnőd, ez taszító.

2020. febr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"A nőknek nem kellenek a félénk férfiak."


baromság, mindenki megtalálja a hozzá illőt, sőt, van aki a szűz fiúkat szereti babusgatni. Te csak keress tovább és ne olvasd a sok marhaságot itt.

2020. febr. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!