Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok mi az oka annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mi az oka annak hogy az ilyen típusú fiúk nem vonzóak?

Figyelt kérdés

Az életben is ez látom, tapasztalom, meg itt is sokan írjak az hogy az introvertált, félénk, szolid fiúk nem vonzóak. De ennek mi az oka?

Én ha lány lennék tuti ilyen fiút választanék.

Szerintem a kapcsolatban az a legfontosabb hogy megbízható legyen a másik. És szerintem egy ilyen fiú, magamból kiindulva sokkal megbízhatóbb. De a lányok többségének még sem ez kell még ha tudják is hogy az adott fiúval nem lesz hosszú távú kapcsolat de akkor is őket választják, aztán meg szomorkodnak.

Ennek mi az oka hogy így "működtök" Lányok?

Sok lánytól hallom az hogy minden fiú csak szexet akar, megcsalja őket, de a normálisabb fiúkat akit tényleg kapcsolatot szeretnének észre sem veszik.

Vagy rosszul neveltek a Szüleim?


2020. febr. 9. 12:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Én egy igen félénk, csúnyácska pasi vagyok, viszont van egy "fegyverem", tudok zongorázni. Szoktam mondani, hogy amit a természet elvett szépségben, azt kárpótolta tehetségben. Szóval a zene segített benne, hogy társra leljek. Mikor először eljátszottam a páromnak Yirumatól a River Flows in You-t, akkor elsírta magát. Így vettem le a lábáról, és azóta is boldog kapcsolatban élek.
2020. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
#9: nekem erről a kidumal a bugyibolrol az agyilag zokni, iq 70es, fánk zabalo biztonsagi orok jutnak eszembe.
2020. febr. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12, mert nyilván pasi vagy, nem tudod hogy mi az ami tényleg bejön egy nőnél, hiszen még soha nem szedtek fel jó dumával.

Pont a szövegéből tudom egy pillanat alatt leszűrni hogy mennyire intelligens, ezért a duma a lényeg, nem a külseje vagy a pénztárcája vastagsága.

2020. febr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%

Na álljunk már meg egy percre, az introvertáltság nem egyenlő az önbizalomhiánnyal és a gátlásossággal.

Én is introvertált vagyok, de attól, hogy utálok sok ember között lenni, szívesen vagyok egyedül és nem szeretek semmitmondó társalgást folytatni olyan emberekkel akiket nem kedvelek, attól még elég sok önbizalmam van és ha valaki szimpatikus, akkor simán megszólítom. Az meg, hogy egy kapcsolatban emiatt meghunyászkodó és gyámolatlan lennék, szintén baromság.


Kedves önbizalomhiányos és szorongó férfiak! Kérlek ne takarózzatok azzal, hogy "introvertáltak" vagytok, hanem ismerjétek el, hogy problémátok van és kezdjetek dolgozni rajta.

2020. febr. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én az introvertáltabb, csendes, szolid férfiakat kedvelem.
2020. febr. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Az introvert és a félénk két külön dolog. Híres introvertek pl Keanu Reeves, Christian Bale, Tom Hardy. Rájuk nem lehet azt mondani, hogy nem vonzóak.

A félénkség viszont hátrány, mert ha babusgatni akarok valakit, akkor szülök egy gyereket, nem egy idegen szipirtyó felnõtt fiát fogom örökbe fogadni.

2020. febr. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!