Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mitől lehet az, hogy évek óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehet az, hogy évek óta szexuális életet élek, de maga az aktus során sosem volt még olyan érzésem, hogy az orgazmus közelében lennék?

Figyelt kérdés
Sok nőnek annyira könnyen megy, a pasim szerint az exeinek nagyon könnyű volt szex közben így elélvezniük :(

2020. febr. 9. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
5éve élek nemi életet, sosem volt hüvelyi orgazmusom a közelében se voltam. Nem mindenki képes rá.
2020. febr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%
Próbáltad már másik partnerrel?
2020. febr. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én 10 éve élek nemi életet. Nem egy partnerem volt már. Mégis egy kezemen meg tudom számolni hány orgazmusom volt. Igazából egy idő után azt hittem sose lesz. Aztán mégis. Aztán nagyon sokáig megint semmi. De utána olvastam. Tényleg van olyan aki egész életében egyszer sem él át hüvelyi orgazmust. De a csikló orgazmust azért valahogy tapasztald ki magadnak hogyan jó, aztán a párodat is vezesd rá. Amíg nem ismered a saját tested addig nem tudod elmagyarázni a partnered ék sem, hogy mi jó neked.


Úgyhogy az a tanácsom, hogy nagyon-nagyon-nagyon sokat maszturbálj.


26/L

2020. febr. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Magamnak mindig megy.

Köszi a válaszokat! :)

2020. febr. 9. 20:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki képes hüvelyi orgazmusra. Viszont ha egyedül megy, akkor bármelyik partnered el tudott volna vinni a csúcsig - ha... Szóval ha elég figyelmesek, partnerek, társak akartak volna lenni, segíteni abban hogy neked is sikerüljön, megkérdezni tőled neked hogy jó, hogy csinálod egyedül, simogatják közben a csiklód stb. - s nem csak odavetik, hogy "óóó hát ez minden nőnek megy".
2020. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Nekem tudtam, miert nem volt. Ha a masik ember nem vonz fizikailag orulten, akkor hiaba minden.

Viszont az egyutteles mas tortent.

El lehet it elni, nekem azota sikerul, miota szeretoim vannak. Szeretnem, ha egy emberben talaltam volna meg ezt, de maskepp lett. Valast felajanlottam. Lemondani nem vagyok hajlando, miota latom, milyen rovid az elet.

Huvelyi orgazmusom pedig negyven fele lett, elotte csak fajdalmat tudtam erezni a huvelyemmel. Mostanra nagyon erzekeny.

2020. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!