Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők mennyit fantáziáltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mennyit fantáziáltok spontán napközben?

Figyelt kérdés
Úgy értem, oké, hogy a pasik meg látnak egy jó nőt, és egyből arra gondolnak hu így meg úgy de meg du..am, de női társaim kérdezem, meg láttok egy jó pasit, beindul a fantázia? Vannak mocskos gondolatok? 26/l
2020. febr. 9. 22:10
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Drága, utolsó, mindent tudó, nagyokos, valószínű pattanásos képű 18 éves fotel harcos. Szeretnék neked képet küldeni a te szerinted férfi testemrol, hogy koppanj egy nagyot és máskor ne oszd azt ami nincs, csak milyen érdekes, arra már nem válaszolsz...
2020. febr. 9. 22:47
 12/19 anonim ***** válasza:
Viszonylag sokszor, mindenféléről
2020. febr. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Akkor nekem valószínű felkéne kicsit ráznom magam, komolyabb fantázia világba nem szoktam bele menni, csak annyi h hmm de jó pasi és kész.
2020. febr. 9. 22:58
 14/19 anonim ***** válasza:
Komolyan képpel akarja bebizonyítani nekem a NETEN, hogy ő nem férfi XD A hülyeségnek is vannak határai - gondolom mindig, és mindig meglepődöm...
2020. febr. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért is feltételedez te azt hogy férfi vagyok? Vagy ezt egyszerűen egy férfi miért nem kérdezhet meg?? Miért ne kérdezhetné ezt egy férfi meg úgy, hogy nőnek állítja be magát? Komolyan mondom hogy nem értelek, akkor én most ide semmit nem írhatok ki, mert egyből mindeki azt hiszi hogy férfi vagyok? Küldök én neked elő videót is te agyon iskolázott, de nem azért hogy neked egy idegennek bizonygassam én azt hogy mi vagyok, hanem hogy vissza vegyél abból a nem kis arcodból... Menj azt éld ki magad máshol, de ez az oldal nem erre lett kitalálva.
2020. febr. 9. 23:08
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
:D Na, most legalább épp olyan ideges vagy, mint a sok szerencsétlen lehet néha, akiket átversz.
2020. febr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Van h elkalandozok, ha meglátok egy nagyon vonzó férfit, h milyen lehet vele az ágyban stb...
2020. febr. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Bármily' hihetetlen a nők is emberek, ugyanúgy elkalandozik a fantázia (akár szexuális irányba is). Viszont általában nem vadidegenekre, hanem akit ismersz, s nem a dugás, inkább az érintések, szituációk.
2020. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Állandóan
2020. febr. 10. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!