Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van oka, hogy ezen a hétvégén...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van oka, hogy ezen a hétvégén nem voltunk egyszer sem együtt, holott hétköznap sem találkozunk vagy csak alkalmanként? Egész nap kettesben voltunk. Valamivel megsérthettem?

Figyelt kérdés
Péntektől vasárnap estig nála voltam és most nem történt semmi szex. Ma volt egy ebéd, rokonság stb. Utána sétáltunk egyet egy romantikus helyen, de azután sem történt semmi. Nagyon félek, hogy le akar építeni, mint az exem. Mire véljem?

2020. febr. 10. 01:06
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%
Tényleg le akar építeni. Nekem már múlt héten mondta.
2020. febr. 10. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Mikor és hol mondta? Kíváncsi vagyok.
2020. febr. 10. 01:10
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nem mondta, hanem Messengeren írta. Csak nem tudja, hogy mondja meg neked.
2020. febr. 10. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg szépen tőle, h vmi gond van?

Lehet h most nem volt kedve hozza.

2020. febr. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Jó bonyolultak fogalmazol 2 perc kellett mire kihámoztam, hogy mit szeretnel mondani... Hű nincs szex egyszer... beadod itt a hattyú halálát, meg h biztos már nem szeret... hatalmas tokfej vagy! Lehet mensizik v csunya pattanas van alul amit nem akar h láss, vagy bennragadt egy Vibrator a nunijaba amit a szomszed távolról irányít, ezer ötletem lenne meg, de azt nem tudnám ide leírni ha reggelig írnám sem, olyan hosszú lenne és gondolom senkit sem erdekel, szóval legjobb lenne ha nem találgatnál és velem találtatnád ki h miért nem volt hetvegen most épp szex... te se tudod megmondani h miért nem volt az ágy alatt a zoknim mikor oda teszem és reggel viszem ki a szennyesbe, nem kérem h találgass nekialltam megkeresni (a kutya vitte el) szóval ülj le bnoddel és kérdezd meg tőle h figyu minden oké? Mert hetvegen nem volt... a tobbit tudod... hidd el celravezetobb és bölcsebb sőt okosabb és tudom h hihetetlen de eredményesebb dolog megkerdezni baratnomet erről hiszen hidd el h csak ő tudja erre a választ!!! Beszéld meg vele! Hiaba találgatunk... gondolom nem találgatási versenyt akarsz rendezni... Tokfej!
2020. febr. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló írtam már neki nemrég, hogy mi a baj és, hogy most rágódom ezen. Ezt csak ő fogja tudni elmondani nekem, itt senki más. De miért írtad, hogy szakítani akar, ismered netán?
2020. febr. 10. 01:23
 7/22 anonim ***** válasza:
Nekem ne írogass privátokat! Ha akarod, elhiszed, amit mondok, ha nem akarod, nem. Nekem aztán mindegy.
2020. febr. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
5-ös lány vagyok. 🙂
2020. febr. 10. 01:25
 9/22 A kérdező kommentje:
Akkor nem privátban hanem itt írd! Ha már leírtad.
2020. febr. 10. 01:26
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azt mondta, azért unt meg, mert sokkal okosabb lányt szeretne.

És az exed is pont ezt írta messengeren mielőtt szétmentetek.

2020. febr. 10. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!