Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy birkóztok meg a helyzette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy birkóztok meg a helyzettel, hogy kismellű barátnőtök van, de ti a nagyra indultok?

Figyelt kérdés

2020. febr. 10. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%
Nincs ilyen problémám, nem szeretem a nagyot, nem is olyat választottam.
2020. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem akinek a nagy jön be,az nem kezd olyannal akinek kicsi. Én sem járok olyan sráccal,aki nem jön be.
2020. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nem jut mindenkinek nagymellű, sokaknak meg kell alkudni.
2020. febr. 10. 12:46
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Eljárok pszichológushoz, mert különben összeroppannék.
2020. febr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Úgy hogy nem csak 2 mellből áll egy nő. Hiába szeretem a nagy melleket, ha a nő amúgy minden más tulajdonsága tökéletes nekem, akkor a kis mellek a legkevésbé sem zavarnak.

Mellesleg nekem meg a farkam kicsi, úgyhogy kvittek vagyunk. :D

2020. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Kis fenekem van, a volt párom a nagy fenekű nőket szerette. Sose kellett ezzel megbírkóznia, mert szeretett és nem csak egy seggből álltam.
2020. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Csoportterápiára járok, amit egy nagymellű nő vezet.
2020. febr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Biztos ott lesz bennetek a sóvárgás egy idő után.

Mellesleg értékelem az iróniát, de komoly a kérdés.

2020. febr. 10. 12:56
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

#6 A szeretet és a szexuális vonzalom mindig is két külön dolog volt és az is marad.

A kérdezőnek: hacsak nem tök kiábrándító, akkor igyekeznék megtalálni benne a szépséget, vagy legalábbis ellenni vele, elfogadni. De ha valahányszor ránézek, és elfogna az "úristen!" érzés, és folyna a nyálam minden nagymellű nőre, akkor valószínűleg nem lenne túl boldog és kielégítő (és hosszú életű) a kapcsolat. Mondjuk pont cicik esetén a leírtaknak elég kicsi az esélye, de bármi másra is igaz, mindenkin találni nem túl vonzó vonásokat.

2020. febr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagymellű nőket szeretem, nem kismellű barátnőt választok. Nincs helyzet.
2020. febr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!