Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 fölöttiek, hogy viselitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 fölöttiek, hogy viselitek el, hogy még nem volt barátnőtök? Mit éreztek belül?

Figyelt kérdés

2020. febr. 6. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
61%

Ez egy otromba általánosítás.

Ismerek olyan 20 év fölöttieket akiknek már volt bnoje

2020. febr. 6. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Sehogy. Már volt.
2020. febr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem könnyű, de el lehet dönteni mit csinál az ember. Siránkozik, önsajnáltatja magát, eleve feladja vagy... próbálkozik-próbálkozik-próbálkozik és előbb-utóbb célt ér. Picsogással nem lehet, a nők nem fognak maguktól lerohanni hogy rádvessék magukat.
2020. febr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%
Alapvetően hűséges voltam az élettársaimhoz, a feleségemhez, volt legalább száz szeretőm és kalandos, most is van egy élettársam; nem is gondolkoztam rajta, hogy barátnőm legyen mellette. Kibírom anélkül is 😎
2020. febr. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Szerencsések vagytok. Titeket még nem tett tönkre senki.

Nekem volt barátnőm. Kettő. Bár egy se lett volna!

2020. febr. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%
Engem egy kicsit zavar, de a pasim meg tud vigasztalni
2020. febr. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, hogy beleszólok, pedig 16 éves korom óta folyamatosan van partnerem. De a kérdés kicsit tévútra visz. Amíg nem kóstoltam a feleségem töltött káposztáját, soha nem éreztem semmit a hiánya miatt. Ha érted, mit akarok ezzel mondani...
2020. febr. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmit mert lekötnek a videójátékok és a filmek. Meg a foci és a sör.
2020. febr. 12. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!