Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem talalok normális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem talalok normális lányt budapesten?

Figyelt kérdés
normálisan oltozom mondhatni nem olcso ruhak/cipoben jarok... sokan mondjak hogy helyes vagyok... adok magamra.. es megis az egy ejszakas kalandok, jonnek leginkabb ossze, ahol a masik akar tobbet a méretem miatt... 24F
2020. febr. 10. 16:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
49%
Nyugi, egész Mo-n nem fogsz találni :"D
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rossz piacot valasztottal
2020. febr. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet hogy pont e miatt vagyis hogy aszt hiszik hogy nem akarsz komoly kapcsolatot csak össze vissza kufircolni
2020. febr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 valaszolo: lehet van benne valami...

2 valaszolo: miert valasztottam rossz piacot? neked ha fel kinalja egy no, te nem rendezed le? én igen valoban el mentem és volt sok ilyenben részem, aki meg fogott belsoleg es azt mondtam hogy igen o szimpatikus kivul belul, el tudnam vele gondolni, annak vagy ferje/parja volt, vagy csak sexet akart és nem kapcsolatot.

2020. febr. 10. 16:17
 5/16 A kérdező kommentje:
3 valaszolo: igen lehet benne valami amit mondasz!
2020. febr. 10. 16:21
 6/16 anonim ***** válasza:
79%

Nem olcsó ruhák már bocsi szerinted kit érdekel h Kínai vagy LV ,Boss ,CK vagy akármi, ha a komplikációs készséged annyira pocsék h max egy menetre kellesz nekünk nőknek mert több potenciált nem látunk benned ...


Addig amíg azt hiszed h a külcsiny számít csak addig nem lesz párod csak az egyéjszakás lotyok..

De örülj ennek is hisz itt sok 28-34 De még 40+os pasinak is annyi szerencséje sincs h legalább 1x ágyba vigyen valakit és van aki évek óta rágódik azon h menjen prostizni vagy ne...


N

2020. febr. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Kommunikációs *
2020. febr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
mibol szurted le hogy nekem milyen a kommunikacios keszsegem? :)) te is nagy ertelmiseg lehetsz :) olvasd el a kerdest, ertelmezd, es utana irj!!! :)
2020. febr. 10. 16:47
 9/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk nekem sem kéne kapcsolatra olyan pasi akinek szempont hogy ki milyen meg mennyibe kerülő ruhákban jár.

Akin ott virít valami hatalmas márkalogó az számomra felszínesnek tűnik és nem tudom komolyan venni.

2020. febr. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
gyengebbek kedveert... "masik akar tobbet a meretem miatt" akkor valoszinu hogy nem én akarok tobbet! mert esetleg nem fog meg a belso erteke csak volt egy kozos aktusunk...
2020. febr. 10. 16:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!