Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nyalás helyett mit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyalás helyett mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Barátnőm nem engedi, alternatívák kellenek

Előre köszönöm a válaszokat!



2020. febr. 10. 23:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
70%
Ujjal izgasd a csiklóját.
2020. febr. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
52%
Kéz,vibrátor,dildo,dong,minden fallikus tárgy,.........
2020. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen az alap, de ezen kívül van még valami?

Egyedül csiklózást engedi(még szűz)

2020. febr. 10. 23:11
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Vele beszéld meg miért nem akarja!?

Lehet nem szeretne utana csókolózni. Volt ilyen csaj ismerősöm. Egy másik azt se szerette ha kis dugás után újra azt kertem hogy cumizzon. Régen en sem szerettem ha cumi után éreztem a csajon a farokízt csok közben de mara nem zavar egyaltalán.

2020. febr. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyit mondott h nem vonzza, szoval nem eroskodom es inkabb alternativat keresek
2020. febr. 10. 23:37
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyio baratnomnel is ez van, nala marad az ujjazás és csiklo isgatás. Illetve a mellek izgatasa, nyakcsók stb...

Egyébként nem lehet, hogy csak túl szégyenlős ehhez vagy nem borotvalt még odalenn esetleg félhet hogy jo izue\szagú-e odalent én emiatt nem engedném az tuti.

L

2020. febr. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak gátlásos!

Szóval ne alternatívát keress, hanem éreztesd vele, hogy kívánod minden porcikáját, és úgy tökéletes neked ahogy van!

Hidd el, ha meggyőző tudsz lenni, 1 idő után kérni fogja, hogy buj be a combjai közé! 😉


33/F

2020. febr. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha most nem kapatod ra a budos eletbe nem fogja engedni.Lehet attol fel,hogy viszonozni kell.Egy kicsit eroltesd a dolgot ha egyszer sikerul o fogja kerni,hogy csinald meg
2020. febr. 11. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Szamara minden okes(szopni is szopna) csak a nyalast nem szeretne, de majd megprobalom ravenni h legalabb kiprobaljuk:D
2020. febr. 11. 09:23
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Séta a parkban.


Én nem lennék olyan nővel aki nem enged nyalni!

35F

2020. febr. 11. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!