Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire megvetendo ez a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megvetendo ez a gondolkodas?

Figyelt kérdés

20 eves ferfikent ugy gondolom hogy lyuk, lyuk.

Vagyis akivel csak lehet lefekszem, nyilvan vedekezve.

Lanyok, nektek errol mi a velemenyetrk?

Zavarna ha ez derulne ki a pasitokrol?


2020. febr. 11. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
53%

Fiatal vagy, hajtanak a hormonok, érzelmileg még nem fogott meg egy lány sem (majd fog és észre sem veszed), de a szexet meg szereted. Ez még nem gond.

Gond akkor van ha becsapnál másokat, fűt-fát ígérnél csak azért hogy a bugyiba kerülj. Legyél korrekt és ha így belemennek, akkor hajrá és használj gumit.

2020. febr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
32%

Üzenem az első csajnak meg a többinek is hogy minden pasi ilyen többé-kevésbé! Én is dugnék minden nőt. Titeket is. Meg anyátokat is ha jól néz ki. Meg a húgotokat és a barátnőiteket is! Meg a bátyáitok... Ja azt nem! :D

35F

2020. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
#12 Nem, nem mindenki ilyen, csak az éretlen kisfiúkák. Szerencsére vannak FÉRFIAK is.
2020. febr. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
17%
20 évesen teljesen rendben van még az ilyen,ne legyünk már ennyire képmutatók! egy hétvégi buliban egy csaj akár több fiúval is elmegy egy éjszaka,és ez visszafelé is így működik. érdekes hogy a gy.k összefújta a szerelem első látásra és ásó-kapa nagyharang hívőket... ne ferdítsünk ennyire. egy 20 éves fickónak az lenne a tanácsom,hogy dugj meg mindenkit,a nőket 2x,és ha szembejön veled valaki olyan aki mellett érdemes megállni azt úgyis észreveszed.
2020. febr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
53%

Én úgy gondolom fiatal fiúknál ez megesik. A megvetendő eset akkor kezdődik ha szemét módon hitegeted a csajokat és átvered őket.


Az én párom nagyon csajozó gép volt, de mondjuk ez a lyuk lyuk szerintem durva ő azért nem így állt hozzá de hajtotta csajokat. Annyi különbséggel hogy ő kerek perec megmondta ez csak szex nem akarok semmi mást. Valamiért a csajoknak bejött ez a kőkemény őszinteség és így korrekt módon csinálta ezt, hetente váltotta őket.


Aztán találkoztunk fogalmam sincs miért de lehorgonyzott mellettem. Valamit talált bennem ami eddig hiányzott az életéből. Szerintem te is így leszel majd, most még nincs akiért mindened odaadnad de majd lesz. Addig meg hát csajozz de ne legyél szemétláda.


26N

2020. febr. 11. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
53%

Ja és olyan is volt hogy egyszerre három csaj volt képben és tudtak egymásról és nekik így is jó volt. Mert a barátom nem titkolt el semmit.Persze később féltékenyek lettek egymásra nyilván de az már nem a párom hibája volt hiszen ő végig korrekten igazat mondott. Szóval lehet így is látod. Ha már csinálod akkor inkább igy.


Előző voltam

2020. febr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!