Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll fel a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll fel a barátomnak rendesen?

Figyelt kérdés

21 vagyok ő 25 éves. 3,5 éve vagyunk együtt. Eddig nem volt ilyen probléma most viszont tegnap volt a negyedik próbálkozás és nem.. Pedig tudom, hogy kíván és én is őt nyugtattam is, hogy ne stesszeljen rá. KB fél percig állt neki rendesen aztán basszus sz... pás közbe elmúlt a merevedése. KB 1honapja nem szexeltunk már nagyon kivagyunk. Nem tudom mi lehet a baj.

KB 1honapja nagyon sok whiskey colat ivott.. És utána több napig fájt a hasa főleg evés után. El is ment dokihoz a háziorvos adott beutalot gasztroenterelogushoz de majd csak jövő héten megy. Addig kapott savra gyógyszert, valószínűleg ez lesz a baja mert azt szedi és jó. De nem hallottam még, hogy gyomor probléma összefügg az erekcioval. Illetve mondta, hogy többet jár pisilni, mint eddig lehet prosztata 25 évesen?


2020. febr. 12. 10:23
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Lelki dolgokra nem is gondolok mert tudom, hogy kíván és nem stresszel rá maximum akkor mikor már fél órája próbálkozunk.. Szóval nem tudom tényleg de nagyon sajnálom őt majdnem sírt... Amúgy én is de az mellékes. Nem tudom mi lehet, hogy segithetek én?
2020. febr. 12. 10:26
 2/19 A kérdező kommentje:
Ja és kérlek titeket ne írjatok most semmi hülyeséget mert jelenleg nem hiányzik. Normális válaszokat szeretnék kérni, köszi. :)
2020. febr. 12. 10:27
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Minden lehet, semmi eü gond nincs korhoz kötve. De lehet, hogy mostanában stresszesebb, akár azért is, mert fél az eredménytől.
2020. febr. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De tudja jól, hogy semmi nem lesz meg én nem nézem le, nem tartom gaznak és beszéltünk is erről. Szóval nem értem miért felne az eredménytől
2020. febr. 12. 10:31
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
3-as vagyok. Attól is tarthat, hogy megint nem tud teljesíteni. Ha nagyon rágörcsöl, kudarcot vallhat. Illetve, mint írtam, attól is félhet,hogy mit mond majd neki az orvos. Tudom,ffi vagyok én is, megesett már sok minden.
2020. febr. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De az elején nem stresszelt rá utána mikor nem sikerült.. Akkor már lehet.
2020. febr. 12. 10:49
 7/19 A kérdező kommentje:
De ha mégis így van, hogy stressz miatt ÉN hogy tudnék segíteni neki?
2020. febr. 12. 10:50
 8/19 anonim ***** válasza:
El kell mennie urológiára. Egy hónapja tartó merevedési probléma nem játék.
2020. febr. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Lelki dolgokra nem is gondolok mert tudom, hogy kíván és nem stresszel rá m"..."annyira sajnálom,már majdnem sírt"


Nos,ha valaki már majdnem sír,akkor az massziv lelki oknak számít szerintem.



Ez egy folyamat.Ha szervi volt/az,/abbol szépen lelki is lesz.Mivel pontosan ahhoz vezet.Ezután már azon fog idegeskedni,hogy sikerül e,mi lesz legközelebb..stb.

Tehát Az egyik nem zárja ki a másikat.Ez nem vagy,vagy kérdése.


Azt irtad gyógyszer,hasi gondok stb.Itt az a kérdés,hogy ez egy múló állapot,efy görbe este eredménye volt csak,vagy más is benne lehet.Ezt ugye ti tudhatjátok.

Elöször is ki kell zárni a szervi problémát.Ha az megvan,akkor jön a lelki része.

2020. febr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mértéktelen alkoholfogyasztás vagy drogfogyasztás egyaránt okozhatja. A gasztroenterológus mellett urológiára is érdemes lenne elmennie a párodnak. Ha kizárják a szervi okot, akkor biztosan pszichés oka van Családtag elvesztése, munkahelyről való kirúgás nem történt a közelmúltban? Annál többet nem tudsz tenni, hogy megnyugtatod, max. annyit, hogy a szex nélküli intimitást (bújás, csókok) növeled és bíztatod, hogy bármilyen probléma gyötri nyugodtan mondja el neked
2020. febr. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!