Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lankad barátomnak szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lankad barátomnak szex közben? Előtte se mindig áll neki rendesen.

Figyelt kérdés

A rendszeres marihuána fogyasztás, illetve a sok önkielégítés mennyire befolyásolja ezt??


Azt mondja kíván. Nem tudom mit tehetnék..?!


2016. júl. 22. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Az utóbbi eléggé. Ha egyfolytában magának veri ki ahelyett, hogy beléd ürítsen, ott nem gondolod, hogy valami probléma van? Lehet, hogy én vagyok itt a hülye, de én úgy tudtam, az ember akkor szokta kiverni magának, ha nincs más... És egyébként is, a sok maszturbálás egy idő után tényleg meg tudja nehezíteni az erekciót. Érdemes lenne önkielégítés terén szünetet tartania. Neked meg érdemes lenne kideríteni, hogy tényleg kíván-e, vagy csak úgy mondja.
2016. júl. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De miért mondaná csak úgy, ha nem kíván?!

Nem erőltetek rá semmit. Miért ne mondaná meg, ha nem vagyok elég jó neki?

Tudja, hogy nem bántana meg,mmert szeretem az őszinteséget.

2016. júl. 22. 17:12
 3/6 anonim válasza:

Fel kellene tárni miért szívja a füvet.

Ha magában van zuhanva (mégha van is rá oka vagy nem mutatja ki) akkor is találjatok közös örömöt az életben annélkül. Mert a fent említett probléma is rombolja az önképét és ördögi kör.

2016. júl. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem se kiván , fogadd el , nem feltétlenül kell hogy a szex körül forogjon egy kapcsolat .

Hiába szereted az öszinteséget , elég furi lenne hogy pl. : nem jössz be az ágyban , mert ... mittomén tul sovány-kövér/rossz a szagod/tul tág vagy/valami egyéb , de nagyon szeretlek és jó hogy együtt vagyunk .... hmm

2016. júl. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szerintem sem kíván eléggé... hát van ez így... :)


mert ez elején még elég jól ment neki


másik örömforrás a közös videójátékozás lehet számára

2016. júl. 22. 17:55
 6/6 anonim ***** válasza:
A sok maszti ezt csinálja, nálam is ez van.
2016. júl. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!