Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy érhetem el az ételkihordó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érhetem el az ételkihordó futárnál a szexet? Hogy hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés
Többször hozott már ki ugyanaz a futár kaját, aki eszméletlenül vonz. Nagyon szeretnék vele közelebbi kapcsolatba kerülni. Volt már, hogy szexi ruhába nyitottam neki ajtót, látszólag meglepődött, de semmi nem történt.
2020. febr. 12. 12:33
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Nincs pénzátadás, mindig appon fizetek előre.
2020. febr. 12. 12:46
 12/24 anonim ***** válasza:
Ha a szexi ruháról nem esett le neki hogy mit akarsz akkor lehet hogy meleg vagy nem szeretné megcsalni a barátnőjét
2020. febr. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Szerintem meg te vagy a futár gyerek csak mulya vagy és nem mersz élni a kínálkozó lehetőséggel és itt próbálsz okosabb lenni. Nyugi,majd holnap más viszi a kaját és megdugja a csajt. :)))
2020. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Megyek futárnak...Csajok ha van kedvetek nekem írhattok...
2020. febr. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Azt mondjuk megcáfolnám, hogy nem fog munka közben időt vesztegetni mert én is futár vagyok és szexeltem már munkaidőben a kocsi puttonyában.
2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Utolsó előtti: én vagyok a csaj,de ha nem hiszel nekem írj rám.

Arra gondoltam még az általatok leirtakon kívül, hogy kiejtek a kezemből egy óvszert, arra csak lenne valami reakciója,mit gondoltok erről?

2020. febr. 12. 13:03
 17/24 anonim ***** válasza:
Biztos nem bukik a riba@cokra. Amolyan jòfiú vagy langyi.
2020. febr. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot is el tudnék vele képzelni később, de annyira vonz, akár egy mágnes, őrült módon kívánom.
2020. febr. 12. 13:10
 19/24 anonim ***** válasza:
Mondd azt hogy nincs penzed es természetben fizetsz
2020. febr. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
#8 és #14 (Arc)képet küldjetek üzenetben és meglátjuk, de elsősorban a futárra koncentrálok.😇
2020. febr. 12. 13:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!