Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felkeltettem a pasi figyelmét?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felkeltettem a pasi figyelmét?

Figyelt kérdés
Barátnőm mondta hogy látta hogy a pasi amikor mögöttem volt a fenekem nézte. Azóta meg én is felfigyeltem rá hogy ugyan nem feltűnően bámulva, de a mellemre meg úgy az egész alakomra néz amikor lehetősége van rá. Az a baj hogy amúgy nekem nagyon bejön, de barátnője van régóta.
2019. dec. 21. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Fel.
2019. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
82%
Fel.
2019. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
Minden pasi végigméri a nőket. Ez még nem sok szerintem.
2019. dec. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a figyelmét keltetted fel keltetted fel xD
2019. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha bejön mosolyogj rá, adj néhány jelet.


Ha már nem lesz barátnője rád fog gondolni-ha a barátnő mellett is rád gondol akkor inkább te gondolj másra :)

2019. dec. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vizuálisan bizonyosan, de nem jelenti azt, hogy lesz is belőle bármi is. Hűséget nem vakságot... ki nem nézi meg a csinos nőket az utcán? Mindenki, de mégsem kezd el mindenki fűvel-fával.
2019. dec. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nemár! Ennyitöl nem jon be egy csaj! En olyanokat is megnezek akik nem jonnek be.. ez biologiai oszton.. ne legyetek ilyen naivak lanyok
2019. dec. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!