Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fordult már elő ilyen veletek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő ilyen veletek? Hogy reagáltatok volna?

Figyelt kérdés
Tegnap szexeltünk a barátnőmmel. Már az aktus vége felé jártunk, én a hátamon feküdtem, ő verte kézzel a farkamat. Mikor eljutottam az orgazmusig, hirtelen az arcom felé fordította a brokit, és ráfröccsent a fejemre, számra, orromra. Mérges lettem, mert nem számítottam ilyen dologra, és nem esett jól. Azonnal felpattantam, és lemostam magam a mosdóban. Azóta kicsit haragszom rá.

2020. febr. 12. 12:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%
De azért ő engedje,hogy a szájába élvezz ugye? Lúzer vagy, ha esze van a csajnak szóba sem áll veled.
2020. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda tragédia!
2020. febr. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Hogy volt mersze? 😂

Tragédia történt!

De ő azért engedje minden hova ugye?! :)

Nem gàz ami történt, az gáz hogy hisztis p**csa vagy férfi létedre!

2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
Nekem még sosem fordult meg a fejemben, hogy mikor szopom a pasim, felé tartom hogy a saját arcára élvezzen. Szerintem a csaj egy nyomi 😁
2020. febr. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

Ertem a megrokonyedesedet, ertem, hogy reflexbol rosszul esik. De az eszeddel fogd fel, akar hirtelen otlet volt, vagy nem, ravilagitott valamire. A nonek miert legyen feltetel nelkul gusztusa minden ez, mikozben nem is az o kielegulese eppen.

Ha te amugy zsepibe, hasra, nyaktol lefele elvezel, soha semmi tobb, akkor jobban ertem.

De azert mondd el neki, hogy rosszul esett es tobbet ne csinalja. Ne magadban mergelodj.

2020. febr. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%

Nem csinált még nekem ilyet, de nem is halnék bele, poénra venném a dolgot, nem nekiállnék duzzogni...

28F

2020. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%

Na figyi fordított esetben, ha megbeszélés nélkül arconélvezted volna a csajt mindenki ki lenne bukva, hogy mekkora paraszt vagy.


Ugyanígy reagálnék ahogy te, nem megbeszélt dolgokat nem csinálunk az ágyban.

2020. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
9%

Na wazze' egy kis baleset és akkor mi van? Ahol fűrészelnek ott hullik a forgács :)

Ezért ne neheztelj rá, megmondod hogy nem szeretnéd ha legközelebb ilyen lenne (de erre szerintem rájött a reakciódból) vedd poénra a dolgot, ebből még ne csinálj tragédiát.

2020. febr. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha ez nem kamu, akkor írd már meg, hogy mivel indokolta a csaj, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy jutott eszébe ez. :D
2020. febr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%
Ez olyan mint amikor én nem szóltam hogy elmegyek amikor szopott a csajom, pókerarccal belelőttem a kis 👄 - ába, eléggé megsértődött
2020. febr. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!