Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy manapsag...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy manapsag valaki teljesen meghagyja a fanszoret?

Figyelt kérdés
Oltozoben, konditeremben, zuhanyzokban mi a tapasztalatotok?
2020. febr. 12. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát én 2 embert ismerek egyik úgy hagyja amíg nincs valakije másik borotválja. Én magam meg nem borotválom csak ha elvárják. De ezt nem nagyon szoktuk megbeszélni. :D

Egyébként miért kérdezed? :D

2020. febr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Itt az oldalon rengeteg pasitól olvasom mostanában hogy azt szeretik ha a nő meghagyja, szóval gondolom egyre gyakoribb.

Én is a barátom kérésére hagyom meg.

Mindenki meg akar felelni, tetszeni akar a társának, szóval gondolom mostanában sokkal többen hagyják meg mint mondjuk 10 éve amikor a csupasz volt a divat és az elvárás.

2020. febr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Jószerivel senki.

Egy lelkésznőnél dobtam el az agyam.

Pedig szinte senkinek nem áll jól a borotvált.

2020. febr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen azért nem, mert néha megnyírom rövidebbre, de nekem pl. van. Egyébként voltam olyan lánnyal is akinek teljesen meg volt hagyva. Pont nem az érdekel :)
2020. febr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Én szeretem a szőrös muffot lassan visszajön a divatba úgy néz ki.
2020. febr. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!