Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki vonzónak tudja találni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki vonzónak tudja találni, ha egy nő meghagyja a természetes testszőrzetét?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 21. 15:48
 1/8 anonim ***** válasza:
22%
Azért a hónalj, láb legyen borotválva. A puncin nem is annyira fontos (nekem). Bár, az sem árt, ha meg van kicsit nyírva.
2018. ápr. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%
Homlok és tarkó alatt ne legyen szőr. (És nyilván nem a láthatatlan, átlátszó/szőke pihe szőrre gondolok).
2018. ápr. 21. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%
Van, nekem volt ilyen barátom. L.
2018. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
67%
Engem izgat.
2018. ápr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van, akihez illik, igen.
2018. ápr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én az ápolt fanszőrzetre szavazok, az öltözteti a muffot, sokkal szebb úgy... mármint számomra.
2018. ápr. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Punci és hónaljszőr engem fel bír izgatni. Lábon, karon viszont nem tetszik, bajusz meg egyenesen rémálom.
2018. ápr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Őszintén imádom! Imádnám :) <3 Ha lenne ilyen lány, aki szőrös...
2018. máj. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!