Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire számít undorítónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire számít undorítónak, cikinek, hogy férfiként ilyet csináltam?

Figyelt kérdés
Ráélveztem a barátnőm hasára, majd lenyalogattam azt. Tulajdonképpen ő beszélt rá, és mivel szeretünk új dolgokat kipróbálni, úgy voltam vele, hogy miért ne. Nincsen rossz élményem miatta, kellemes (ananászos) íze volt, édeskés illattal.

2020. febr. 13. 10:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%

Nem ciki, mi is szoktunk hasonlót. Imádom, ha egy férfi nem undorodik a saját spermájától, hanem benne van a játszadozásban.

N

2020. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
Hát én meg nem tenném.
2020. febr. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Ha a párom le akarná nyalni rólam a saját spermáját, akkor egészségére. De akkor fogmosásig nincs csók az biztos.
2020. febr. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz,csak kamu. Előbb valóban kóstold meg a sajátod.
2020. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez szubjektív.

Egyszer-egyszer belefér azt gondolom. Én is "kostoltam meg mar magam" egyszer-kétszer.

Ha rendszeres lenne az már fura lenne azért.

De tulajdonképpen nem kéne az embernek undorodnia magától.

2020. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Az semmi..

A barátom beleélvetett a számba, én meg visszaköptem az ő szájába. Utána úgy csókolóztunk. Háát... Nem volt e legjobb élményem, de én mindenben benne vagyok kb.

2020. febr. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan történt már velem hogy , rám élveztek és az ujja segítségével betette a szamba , minden cseppet élveztem. :)

Az ujjat tisztára szopogattam :)

Olyan is volt hogy, a fenekem a fejem fölé emelve d...k, és a pun....ra élvezve bele csurgatta a szamba. :)

A jó dolgokat élvezni kell.

2020. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem undorító
2020. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Te dolgod, ha tetszik neked csináld!

Az a lényeg hogy az asszonynak is jó legyen.

2020. febr. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát én speciel nem tenném meg. Viszont ha mindkettőknek izgalmas volt akkor egészségetekre - nincs senkinek köze hozzá mit csináltok az ágyban, az a lényeg hogy ti élvezzétek.
2020. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!