Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Férfiak! Fiúk! Ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Férfiak! Fiúk! Ha egy lánynak van pár hibája a testén ez legyen pl: ahogyan nőtt a lábai ott csíkos a bőr vagy mondjuk rágja a körmét vagy ilyenek. Titeket ez zavar? Vagy mit szóltok hozzá? Undorítónak tartjátok vagy nem számít?

Figyelt kérdés

2015. ápr. 21. 15:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
A csíkokról nem tehet, viszont a körömrágás rajta múlik és undorító.
2015. ápr. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

van olyan stria ami még izgató is :P

a köröm rágás attól függ milyen mértékű...ismerősöm pl húsig rágja (36N) az már durva...


22F

2015. ápr. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De ha szereted akkor képes lennél csak ezért elhagyni?
2015. ápr. 21. 15:35
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
ez inkább ismerkedésnél probléma, idővel megszokja az ember a másik hibáit...elfogadja őket...
2015. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
nem, de miért nem tudsz leszokni róla? óvodás vagy?
2015. ápr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Le akarok szokni és teszek is érte! És le is fogok! Mindenkinek vannak rossz szokásai,senki sem tökéletes...A másikat meg nem kéne leszólni és rossz indulatoskodni másokkal. Köszi. ;)
2015. ápr. 21. 15:41
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Úgy gondolom, hogy nem ez határozza meg, hogy hogyan fogunk viszonyulni a másikhoz. És mindenkinek vannak olyan szokásai, amik a másiknak nem tetszenek. Ez alól sem én, sem te, sem egyik válaszoló, sem senki sem kivétel.
2015. ápr. 21. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Erről szól a párkapcsolat. Két ember összecsiszolódásáról.
2015. ápr. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A koromragas idegi eredetu problema, en is teljesne leragom, nem tudom vagy nagyon nehezen tudom emgnoveszteni, mert piszkalom, felhasad es muszaj vagyok leragni. Volt mar koromlakkom ra, mukormom tobbszor is de aki szerint pikk-pakk le lehet szokni az téved.... Ez kb. olyan szintu mint a cigaretta..... En negyedikes korom ota ragom most 18 vagyok, epp hnap megyek mukormoshoz hogy ne legyen UNDORITO....
2015. ápr. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 opened paradise ***** válasza:

Ezek nem zavarnának.

Mikor nőttem és mikor fogytam,akkor nekem is lett pár ilyen csíkom.

2015. ápr. 21. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!