Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Etikus nonmonogám kapcsolatról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Etikus nonmonogám kapcsolatról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
38 éves pasi vagyok

#kapcsolat #Nonmonogam
2020. febr. 13. 14:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%

"etikus nonmonogám" hát besz@rok, mivan pubi, szótárat hozott Karácsonyra a Jézuska? 😂


Az érdekel, hogy gáz lenne-e ha feleséged megengedné (nem fogja), hogy össze-vissza kefélj?

2020. febr. 13. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
67%
Ku...va jó 1-es😀
2020. febr. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Hát ha nektek abból áll egy párkapcsolat, hogy összevissza megcsaljátok egymást, akkor ezt ilyen szép kifejezéssel nevezhetjük etikus nonmonogám kapcsolatnak🤔🤔 Én nem kérnék kérnék belőle...
2020. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Elítélem.

Ami nonmonogám, az etikus már nem lehet, a kettő üti egymást.

2020. febr. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%
Nem itelem el, no vagyok, en vezettem be. De mas az elmeleti es mas a gyakorlat. Most magam vedem, de szerintem ott merulhet fel, ahol hosszu egyutteles kiolte az egymas iranti vagyakat, viszont ugyanez a hosszu egyutteles nagyon szoros, elvalaszthatatlan szeretetet es kozos eletet szott a ket ember koze. Aki akarja, ezt is vegye laza felrekurasnak, de ez egy halalig fajdalmas valas helyett van.
2020. febr. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Valahol ez is igaz 5-ös
2020. febr. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

5, de mi értelme együtt élni valakivel aki olyan mint egy haver vagy egy lakótárs?

Ez szerintem önáltatás.

2020. febr. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

#7

Hány éves vagy, hány gyereked van a jelenlegi párodtól, mióta vagytok együtt, hány év van még a lakáshitelből, stb.


Azt gondolni, hogy mindig (közepkorúként) is van újrakezdési lehetőség, meg idő mindent újra felépíteni az igazi önáltatás.


Magam részéről minden tiszteletem azoknak, akik felül tudnak emelkedni a birtoklási vágyon és az egójukon, hogy az ő párjuk mással van.

2020. febr. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
8, az ötös is leírta más kérdéseknél hogy a férje belehal lelkileg abba hogy ő másokkal van. Szerintem nincs értelme megnyomorítani egymást. Nincs olyan helyzet amiből ne lehetne kijönni korrekten, viszont az egyáltalán nem korrekt hogy hivatalosan együtt vagyok valakivel, közben a legintimebb, legsebezhetőbb oldalamat másokkal osztom meg.
2020. febr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

#5, #8 köszi a válszt


A többieknek is akik monogámia pártiak.. de fröcsögni a billetyűzet mögött lehet ezt leszűrtem...


Mennyivel jobban esik egy kultúrált válasz annak tartalnától függetlenül

2020. febr. 13. 16:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!